Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Soft2 LED pultmegvilágító lámpa 5W 260lm 4000K ezüst 78053
A műszaki stílusú Soft 2 pultmegvilágító lámpa praktikus és helytakarékos világítási megoldást kínál modern konyhánkba. A munkapult fölé szerelve a természetes fehér fényt sugárzó modell az ételek előkészítése, a főzés és a mosogatás során is hatékonyan segíti a konyhában tevékenykedőket. Az alumíniumból készült, kompakt, ezüstszínű lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki. A Soft 2 a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 5 W, fényereje búrával 260 lumen, búra nélkül 380 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényével modern, tiszta hatást biztosít, és ez a típusú fény ideális a konyhai műveletek elvégzéséhez is. A kapcsolóval szerelt Soft 2 konyhai pultmegvilágító lámpa méretei a következők: szélessége 375 mm, magassága 85 mm, faltól mért távolsága 35 mm.
A műszaki stílusú Soft 2 pultmegvilágító lámpa praktikus és helytakarékos világítási megoldást kínál modern konyhánkba. A munkapult fölé szerelve a természetes fehér fényt sugárzó modell az ételek előkészítése, a főzés és a mosogatás során is hatékonyan segíti a konyhában tevékenykedőket. Az alumíniumból készült, kompakt, ezüstszínű lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki. A Soft 2 a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 5 W, fényereje búrával 260 lumen, búra nélkül 380 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényével modern, tiszta hatást biztosít, és ez a típusú fény ideális a konyhai műveletek elvégzéséhez is. A kapcsolóval szerelt Soft 2 konyhai pultmegvilágító lámpa méretei a következők: szélessége 375 mm, magassága 85 mm, faltól mért távolsága 35 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Pultmegvilágító lámpa |
| Lámpa stílusa | Technikai |
| Ajánlott használati helyiség | konyha |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 260 |
| Teljesítmény | 5W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | ezüst |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 5.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 5W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 35.0 |
| Horizontális (mm) | 375.0 |
| Vertikális (mm) | 85.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Kapcsoló típusa | kapcsoló |
| Pótbúra | 20129 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 380 |