Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Soft2 LED pultmegvilágító lámpa 8W 450lm 4000K ezüst 78056
A műszaki stílusú Soft 2 pultmegvilágító lámpa praktikus és helytakarékos világítási megoldást kínál modern konyhánkba. A munkapult fölé szerelve a természetes fehér fényt sugárzó modell az ételek előkészítése, a főzés és a mosogatás során is hatékonyan segíti a konyhában tevékenykedőket. Az alumíniumból készült, ezüstszínű lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki. A Soft 2 a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 8 W, fényereje búrával 450 lumen, búra nélkül 670 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényével modern, tiszta hatást biztosít, és ez a típusú fény ideális a konyhai műveletek elvégzéséhez is. A kapcsolóval és egy darab beépített csatlakozóaljzattal szerelt Soft 2 konyhai pultmegvilágító lámpa méretei a következők: szélessége 680 mm, magassága 85 mm, faltól mért távolsága 50 mm.
A műszaki stílusú Soft 2 pultmegvilágító lámpa praktikus és helytakarékos világítási megoldást kínál modern konyhánkba. A munkapult fölé szerelve a természetes fehér fényt sugárzó modell az ételek előkészítése, a főzés és a mosogatás során is hatékonyan segíti a konyhában tevékenykedőket. Az alumíniumból készült, ezüstszínű lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki. A Soft 2 a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 8 W, fényereje búrával 450 lumen, búra nélkül 670 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényével modern, tiszta hatást biztosít, és ez a típusú fény ideális a konyhai műveletek elvégzéséhez is. A kapcsolóval és egy darab beépített csatlakozóaljzattal szerelt Soft 2 konyhai pultmegvilágító lámpa méretei a következők: szélessége 680 mm, magassága 85 mm, faltól mért távolsága 50 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| KATEGÓRIA | BELTÉRI LÁMPA |
| TÍPUS | PULTMEGVILÁGÍTÓ LÁMPA |
| LÁMPA STÍLUSA | TECHNIKAI |
| AJÁNLOTT HASZNÁLATI HELYISÉG | KONYHA |
| SZÍNHŐMÉRSÉKLET | TERMÉSZETES FEHÉR |
| LÁMPATEST FÉNYÁRAMA (LM) | 450 |
| TELJESÍTMÉNY | 8W |
| LED TECHNOLÓGIA | IGEN |
| IP VÉDETTSÉG | IP20 |
| LÁMPA SZÍNE | EZÜST |
| LÁMPA ANYAGA | ALUMÍNIUM |
| BÚRA SZÍNE | FEHÉR |
| BÚRA ANYAGA | MŰANYAG |
| FÉNYFORRÁS ÉLETTARTAMA (H) | 25000 |
| ENERGIAOSZTÁLY | G |
| GARANCIA (ÉV) | 5 |
| SÚLYOZOTT ENERGIAFOGYASZTÁS (KWH/1000 AH) | 8.0 |
| LÁMPATEST MŰSZAKI ADATOK | LED 8W |
| HASZNÁLT FESZÜLTSÉG | 230V, 50HZ |
| FALTÓL MÉRT TÁVOLSÁG (MM) | 50.0 |
| HORIZONTÁLIS (MM) | 680.0 |
| VERTIKÁLIS (MM) | 85.0 |
| SZÍNHŐMÉRSÉKLET (K) | 4000 |
| KAPCSOLÓ TÍPUSA | KAPCSOLÓ |
| PÓTBÚRA | 20078 |
| ÉRINTÉSVÉDELMI OSZTÁLY | I |
| FÉNYFORRÁS FÉNYÁRAMA | 670 |