Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Telde LED kültéri állólámpa 14W 900lm 3000K antracit IP54 77102
A modern stílusú, letisztult formával készült Telde kültéri állólámpát elhelyezhetjük a teraszon vagy a kertben. A szögletes formákból építkező, T alakot formázó alumínium modell antracitszürke színben, átlátszó üvegbúrával készül, és lapos, téglalap alakú dísztalppal egészül ki. A lámpafejek a lámpa tetején helyezkednek el, jobbra és balra kinyúlva. A Telde a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 14 W, fényereje búrával 900 lumen, búra nélkül 1620 lumen, élettartama 30 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fényt sugároz. Az állólámpa szélessége 255 mm, magassága 750 mm. A lámpa IP54-es védettsége garantálja, hogy ez a modell por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A strapabíró kültéri lámpa ellenáll a szélsőséges időjárási körülményeknek, ideális működési hőmérsékleti tartománya –20–45 °C.
A modern stílusú, letisztult formával készült Telde kültéri állólámpát elhelyezhetjük a teraszon vagy a kertben. A szögletes formákból építkező, T alakot formázó alumínium modell antracitszürke színben, átlátszó üvegbúrával készül, és lapos, téglalap alakú dísztalppal egészül ki. A lámpafejek a lámpa tetején helyezkednek el, jobbra és balra kinyúlva. A Telde a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 14 W, fényereje búrával 900 lumen, búra nélkül 1620 lumen, élettartama 30 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fényt sugároz. Az állólámpa szélessége 255 mm, magassága 750 mm. A lámpa IP54-es védettsége garantálja, hogy ez a modell por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A strapabíró kültéri lámpa ellenáll a szélsőséges időjárási körülményeknek, ideális működési hőmérsékleti tartománya –20–45 °C.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 77102 |
| Megnevezés | Telde |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri állólámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, kert |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 900lm |
| Teljesítmény | 14W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP54 |
| Lámpa színe | antracit |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | átlátszó |
| Búra anyaga | üveg |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 14.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 14W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Horizontális (mm) | 255.0 |
| Vertikális (mm) | 750.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Fényforrás fényárama | 1620lm |
| Ideális működési tartomány | "-20°C;45° |
| Gyártó | Rábalux |