Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Titu LED kültéri dekor lámpa 0,48W 4lm 3000K fekete IP44 77048
A trópusi stílusú Titu kültéri napelemes dekoratív lámpa a terasz vagy a kert berendezésének vidám kiegészítője lehet. Legyen szó estébe nyúló kerti partiról vagy egész éjszaka tartó mulatságról, a Titu mini lampionokra emlékeztető kis lámpáival garantáltan feldobja a hangulatot. A teljes egészében műanyagból készült modell nyolc darab sorba kötött lámpácskáját színes búrák egészítik ki. A beépített LED fényforrások teljesítménye 0,48 W, fényerejük búrával 4 lumen, búra nélkül 8 lumen, élettartamuk 10 000 óra. A meleg fehér fénnyel világító fényforrások színhőmérséklete 3000 K. A lámpa fényereje a fényérzékelőnek köszönhetően mindig a körülményekhez igazodik. Az akkumulátor feszültsége 1,2 V, kapacitása 600 mAh. A Titu teljes hossza 2300 mm, egy-egy lámpafej magasága 70 mm, átmérője 75 mm, a kábel hossza 2000 mm. Az IP44-es védettségnek köszönhetően ez a modell 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Az ideális működési hőmérsékleti tartománya –10–60 °C.
A trópusi stílusú Titu kültéri napelemes dekoratív lámpa a terasz vagy a kert berendezésének vidám kiegészítője lehet. Legyen szó estébe nyúló kerti partiról vagy egész éjszaka tartó mulatságról, a Titu mini lampionokra emlékeztető kis lámpáival garantáltan feldobja a hangulatot. A teljes egészében műanyagból készült modell nyolc darab sorba kötött lámpácskáját színes búrák egészítik ki. A beépített LED fényforrások teljesítménye 0,48 W, fényerejük búrával 4 lumen, búra nélkül 8 lumen, élettartamuk 10 000 óra. A meleg fehér fénnyel világító fényforrások színhőmérséklete 3000 K. A lámpa fényereje a fényérzékelőnek köszönhetően mindig a körülményekhez igazodik. Az akkumulátor feszültsége 1,2 V, kapacitása 600 mAh. A Titu teljes hossza 2300 mm, egy-egy lámpafej magasága 70 mm, átmérője 75 mm, a kábel hossza 2000 mm. Az IP44-es védettségnek köszönhetően ez a modell 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Az ideális működési hőmérsékleti tartománya –10–60 °C.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 77048 |
| Megnevezés | Titu |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri dekor világítás |
| Lámpa stílusa | Trópusi |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, kert |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 4lm |
| Teljesítmény | 0,48W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | többszínű |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 10000 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 0.48 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 0,48W |
| Használt feszültség | DC 1.2V |
| Horizontális (mm) | 2300.0 |
| Vertikális (mm) | 70.0 |
| Átmérő (mm) | 75.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Akkumulátor/elem | 1,2V 600mAh |
| Érzékelő típusa | Fényérzékelő |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Akkumulátor/elem | 1,2V 600mAh |
| Érzékelő típusa | Fényérzékelő |
| Gyártó | Rábalux |