Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Unicoo dekor LED gyereklámpa 0 45W 30lm 3000K többszínű 76020
A bájos és sokoldalú Unicoo gyereklámpa minden lányos gyerekszoba lakójának a kedvence lesz. Az unikornist formázó, finom tapintású, többszínű műanyaglámpát többszínű szilikonbúra egészíti ki. Az RGB világításra képes éjszakai fény érintőkapcsolóval dimmelhető, azaz fényereje igény szerint változtatható. A lámpa USB-kábelen keresztül tölthető, az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 1200 mAh. A töltéshez szükséges idő 4,5 óra, a működési idő pedig 8-tól akár 50 óráig is terjedhet. Az éjszakai funkcióval rendelkező dekorlámpában beépített LED fényforrás található, amelynek teljesítménye 0,45 W, fényereje búrával 30 lumen, búra nélkül 55 lumen, élettartama pedig 10 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 3000 K, ennek megfelelően meleg fehér fényt bocsát ki. Segítségével meghitt, otthonos hangulatot varázsolhatunk a szobába, illetve ez a típusú fény ideális az alvásra hangolódáshoz, pihenéshez is. Az Unicoo éjjeli lámpa magassága 140 mm, szélessége 110 mm, a kábel hossza 500 mm.
A bájos és sokoldalú Unicoo gyereklámpa minden lányos gyerekszoba lakójának a kedvence lesz. Az unikornist formázó, finom tapintású, többszínű műanyaglámpát többszínű szilikonbúra egészíti ki. Az RGB világításra képes éjszakai fény érintőkapcsolóval dimmelhető, azaz fényereje igény szerint változtatható. A lámpa USB-kábelen keresztül tölthető, az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 1200 mAh. A töltéshez szükséges idő 4,5 óra, a működési idő pedig 8-tól akár 50 óráig is terjedhet. Az éjszakai funkcióval rendelkező dekorlámpában beépített LED fényforrás található, amelynek teljesítménye 0,45 W, fényereje búrával 30 lumen, búra nélkül 55 lumen, élettartama pedig 10 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 3000 K, ennek megfelelően meleg fehér fényt bocsát ki. Segítségével meghitt, otthonos hangulatot varázsolhatunk a szobába, illetve ez a típusú fény ideális az alvásra hangolódáshoz, pihenéshez is. Az Unicoo éjjeli lámpa magassága 140 mm, szélessége 110 mm, a kábel hossza 500 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Gyereklámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | gyerekszoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 30 |
| Teljesítmény | 0,45W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | többszínű |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | többszínű |
| Búra anyaga | szilikon |
| Fényforrás élettartama (h) | 10000 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 0.45 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 0,45W |
| Használt feszültség | DC 5V |
| Horizontális (mm) | 110.0 |
| Vertikális (mm) | 140.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | érintőkapcsolóval |
| RGB | igen |
| Akkumulátor/elem | 3,7V 1200mAh |
| Éjszakai funkció | igen |
| Érintésvédelmi osztály | III |
| Fényforrás fényárama | 55 |