SAL SAI4000LED feszültségátalakító 2000W/4000W módosított szinuszos digitális kijelző LED visszajelző, telterhelés, túlfeszültség, rövidzárlat, kimerülés és túlemelegedés védelem SAI4000LED
Gyártó: Somogyi
Cikkszám: SAI4000LED
Gyártó cikkszám: SAI4000LED
Keres egy megbízható megoldást, hogy hagyományos elektromos eszközeit bárhol használhassa? A Home SAI4000LED feszültségátalakítóval könnyedén átalakíthatja a 12V DC-t 230V AC módosított szinuszos hálózati feszültséggé, így a járműben, hajón vagy kempingezés közben is élvezheti az otthoni kényelmet.
Nem csak erős, hanem biztonságos is; túlterhelés, túlmelegedés, rövidzárlat, túlfeszültség és akkumulátor kimerülése elleni védelemmel ellátott, továbbá gyermekzár is található a hálózati aljzatban. A készülékhez mellékelt 2x25 mm2 / ~50 cm akkumulátor kábellel könnyedén csatlakoztathatja 12V-os akkumulátorához.
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 659
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Tulajdonság Érték
megnevezés feszültségátalakító
terhelhetőség csúcs / folyamatos 4000 W / 2000 W
bemenőfeszültség 12 V DC
bemeneti csatlakozó csavaros csatlakozás
kimenőfeszültség 230 V~ / 50 Hz (módosított szinusz)
kimeneti csatlakozó hálózati aljzat
gyermekzár a hálózati aljzatban van
burkolat alapanyaga fém
túlterhelés elleni védelem van
túlmelegedés elleni védelem van
rövidzárlat elleni védelem van
akkumulátor kimerülése elleni védelem van
tartozékok DC akkumulátor kábel:2x 25mm2 / ~50 cm
méret 150x110x430 mm