Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon Falon kívüli 106+6 2-áramkörös váltókapcsoló TR-PH06-2
Műszaki adatok 10AX/250VAC, IP54, (106/2)
2-3 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 18.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
16
Műszaki adatok 10AX/250VAC, IP54, (106/2)
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kapcsolási mód | váltókapcsoló |
| Használati mód | billentyű/gomb |
| Modulok száma (modulos építési módnál) | 1 |
| Billentyűkapcsoló | Nem |
| Szerelési mód | falon kívüli |
| Anyag | műanyag |
| Szín | fehér |
| Megvilágítás | nem |
| Megvilágítás fajtája | egyéb |
| IP védettséghez alkalmas | IP54 |
| Névleges feszültség | 230 V |
| Névleges áram | 10 A |
| Készülék szélesség | 71 mm |
| Készülék magasság | 70 mm |
| Gyártó | tracon |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Tracon Falon kívüli 101+2P+F egy áramkörös kapcsoló+csatlakozóaljzat IP 54 TR-PH03
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.462 Ft