Tracon LED pultmegvilágító lámpa kapcsolóval sorolható 20W 2000lm CCT IP20 LBVN20WCCT
Gyártó: Tracon
Cikkszám: TRA-LBVN20WCCT
Gyártó cikkszám: LBVN20WCCT
Ha egy megbízható és flexibilis pultvilágítót keresel a konyhádba, a Tracon LBVN20WCCT lámpája a legjobb választás. Ez az 1170 mm hosszú egység nemcsak 2000 lumenes, hatékony fényt biztosít, hanem a háromállású CCT kapcsolóval lehetővé teszi, hogy te válaszd ki az éppen ideális színhőmérsékletet. Rendkívül praktikus, hiszen a lámpák közvetlenül egymásba tolhatók, így a sorolható funkcióval extra vezetékelés nélkül fedhetsz le akár hosszabb munkafelületet is. Egyszerűen telepíthető, azonnal üzembe helyezhető megoldás, ahol a technikai paraméterek valódi teljesítménnyel párosulnak..
Várható szállítás: 2026. május 15.
Hűségpontok 55
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Tulajdonság Érték
névleges feszültség 230 V AC
teljesítmény 20 W
fényáram 2000 lm
várható élettartam 30 000 óra
szélesség 22 mm
magasság/mélység 28 mm
hosszúság 1170 mm
További ajánlatunk
Optonica LED bútorvilágító lámpa 40W 3320lm 4000K természetes fehér IP65 OT6695
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
LED világítás szenzoros kapcsolóval pultmegvilágítás 9W adapterrel 55845
Készleten
Optonica LED bútorvilágító lámpa 40W 3320lm 6000K hideg fehér IP65 OT6694
Nem elérhető
Optonica LED bútorvilágító lámpa 20W 1660lm 4000K természetes fehér IP65 OT6692
Készleten
Optonica LED bútorvilágító lámpa 40W 3320lm 4000K természetes fehér IP20 OT6678
Optonica LED bútorvilágító lámpa 20W 1660lm 4000K természetes fehér IP20 OT6675
Optonica LED bútorvilágító lámpa 50W 4150lm 6000K hideg fehér IP65 OT6697
Várható szállítás:2026. május 19.
Optonica sorolható LED bútorvilágító lámpa T5 16W 6000K hideg fehér 1280 lumen 5559
Optonica LED bútorvilágító lámpa 10W 800lm 4000K természetes fehér IP20 OT6672
Optonica LED bútorvilágító lámpa 50W 4150lm 4000K természetes fehér IP65 OT6698
Optonica LED bútorvilágító lámpa 20W 1660lm 3000K meleg fehér IP20 OT6676
Optonica LED bútorvilágító lámpa 10W 800lm 3000K meleg fehér IP20 OT6673
Optonica pultmegvilágító lámpa kapcsolóval 12W 960lm 2700K meleg fehér 87cm IP20 5573
Optonica LED bútorvilágító lámpa 40W 3320lm 6000K hideg fehér IP20 OT6677