Tracon vízmérték 1200 mm SPIRP1200
Gyártó: Tracon
Cikkszám: TRA-SPIRP1200
Gyártó cikkszám: SPIRP1200
Várható szállítás: 2026. május 15.
Hűségpontok 77
Tulajdonság Érték
hosszúság 1200 mm
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Handy digitális vízmérték LCD kijelzővel hangjelzéssel 10625B
Nem elérhető
Handy vízmérték vonalzóval tükörlibellával 600mm 10624B
Handy vízmérték forgatható libellával 1000mm 10623C
Handy vízmérték vonalzóval tükörlibellával 400mm 10624A
Handy vízmérték forgatható libellával 400mm 10623A
Handy tripod - max 120cm 10052
Handy Lézeres szintező max 10m 10051
Handy vízmérték forgatható libellával 600mm 10623B
Handy lézeres szintező szett zöld lézerrel 10058
Handy vízmérték vonalzóval tükörlibellával 1000mm 10624C