Tracon vízmérték 600 mm SPIRP600
Gyártó: Tracon
Cikkszám: TRA-SPIRP600
Gyártó cikkszám: SPIRP600
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 15.
Hűségpontok 53
Tulajdonság Érték
hosszúság 600 mm
légbuborékok száma 3 db
szín zöld, fekete
mágneses igen
További ajánlatunk
Handy mérőszalag 5m 10157
Készleten
Handy mérőszalag 3m 10156
Készleten
Handy mérőszalag 8m 10158
Handy multifunkciós szögmérő, vonalzó, vízmérték, jelölő eszköz egyben 11000
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Handy digitális vízmérték LCD kijelzővel hangjelzéssel 10625B
Nem elérhető
Högert vízmérték 20cm HT4M001-D
Tracon mérőszalag 5m mágneses MSZM5
2-3 munkanap
Handy flexibilis vízmérték 60 x 5cm 11002
Handy vízmérték vonalzóval tükörlibellával 600mm 10624B
Handy vízmérték forgatható libellával 1000mm 10623C
Handy vízmérték vonalzóval tükörlibellával 400mm 10624A
Handy vízmérték forgatható libellával 400mm 10623A
Handy tripod - max 120cm 10052
Handy Lézeres szintező max 10m 10051
Handy vízmérték forgatható libellával 600mm 10623B
Handy lézeres szintező szett zöld lézerrel 10058
Handy vízmérték vonalzóval tükörlibellával 1000mm 10624C