Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon zsugor végelzáró gyantás 4x6-4x25 mm2 VE3512C
Hőre zsugorodó, halogénmentes végelzáró fej, ami segítségével a 4 eres földkábelek végét tudjuk vízmentesen lezárni. A Tracon zsugor végelzáró gyantás 4x6-4x25 mm2 VE3512C megvédi a kábelt a mechanikai sérülésektől, a korróziótól és oxidációtól, valamint szigetel is egyben, így megakadályozza az elektromos áram szivárgását.
2-3 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 15.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
32
Hőre zsugorodó, halogénmentes végelzáró fej, ami segítségével a 4 eres földkábelek végét tudjuk vízmentesen lezárni. A Tracon zsugor végelzáró gyantás 4x6-4x25 mm2 VE3512C megvédi a kábelt a mechanikai sérülésektől, a korróziótól és oxidációtól, valamint szigetel is egyben, így megakadályozza az elektromos áram szivárgását.
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| kivitel | 4 eres kábelhez |
| beköthető vezetékkeresztmetszet | 4 × 6 - 4 × 25 mm2 |
| szár átmérője zsugorodás előtt | 42 mm |
| szár átmérője zsugorodás után | 15 mm |
| teljes hossz zsugorodás után | 103 mm |
| ujj belső átmérője zsugorodás előtt | 13 mm |
| ujj belső átmérője zsugorodás után | 5 mm |
| anyaga | polietilén |
| zsugorodási hőmérséklet | 135°C |
| UV-álló | igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Tracon zsugor végelzáró gyantás 4x35-4x50 mm2 VE4021C
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
4.501 Ft
Raychem zsugor végelzáró 4x120-400mm2 kábelhez 1kV 502K026/S
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Eredeti ár:
6.350 Ft
Akciós ár:
5.334 Ft
Kedvezmény:
-16%
Tracon zsugor végelzáró gyantás 4x6-4x25 mm2 VE3512
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
3.845 Ft
Tracon zsugor végelzáró gyantás 4x120-4x240 mm2 VE8035C
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
9.557 Ft
Tracon zsugor végelzáró gyantás 4x120-4x240 mm2 VE8035
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
11.963 Ft
Tracon zsugor végelzáró gyantás 4x70-4x120 mm2 VE5527
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
7.668 Ft
Tracon zsugor végelzáró gyantás 4x35-4x50 mm2 VE4021
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
5.657 Ft
Tracon zsugor végelzáró gyantás 4x300 mm2 VE12550
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
13.463 Ft
Tracon zsugor végelzáró gyantás 4x70-4x120 mm2 VE5527C
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
6.146 Ft
Tracon zsugor végelzáró gyantás 4x150-4x300 mm2 VE10045
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
12.747 Ft