Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Triton modern stílusú mennyezeti lámpa LED 40W 3200lm 2700-6500K RGB 2249
A modern stílus képviselői közé tartozó Triton mennyezeti lámpát elsősorban a nappaliba vagy a hálószobába ajánljuk. Az egyszerű formatervezésű, kerek modell rengeteg extra funkciót kínál az okoslámpák kedvelőinek. A fémből és műanyagból, fehér színben készült lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 40 W, fényereje 3200 lumen, élettartama 25 000 óra. A színhőmérséklet 2700–6500 K között tetszés szerint állítható, azaz a Triton képes meleg, természetes vagy hideg fehér fénnyel világítani, valamint beállíthatunk RGB világítást is. Ezenkívül a lámpa dimmelhető, tehát fényerejét is igényeinknek megfelelően változtathatjuk. A fenti funkciók – csakúgy mint a memória funkció – távirányító vagy WiFi-alkalmazás segítségével kezelhetők. A Triton továbbá időzítő és éjszakai fény funkcióval is rendelkezik. A nagyméretű okoslámpa átmérője 510 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 60 mm.
A modern stílus képviselői közé tartozó Triton mennyezeti lámpát elsősorban a nappaliba vagy a hálószobába ajánljuk. Az egyszerű formatervezésű, kerek modell rengeteg extra funkciót kínál az okoslámpák kedvelőinek. A fémből és műanyagból, fehér színben készült lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 40 W, fényereje 3200 lumen, élettartama 25 000 óra. A színhőmérséklet 2700–6500 K között tetszés szerint állítható, azaz a Triton képes meleg, természetes vagy hideg fehér fénnyel világítani, valamint beállíthatunk RGB világítást is. Ezenkívül a lámpa dimmelhető, tehát fényerejét is igényeinknek megfelelően változtathatjuk. A fenti funkciók – csakúgy mint a memória funkció – távirányító vagy WiFi-alkalmazás segítségével kezelhetők. A Triton továbbá időzítő és éjszakai fény funkcióval is rendelkezik. A nagyméretű okoslámpa átmérője 510 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 60 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 3200 |
| Teljesítmény | 40W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 40.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 40W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 60.0 |
| Átmérő (mm) | 510.0 |
| Színhőmérséklet (K | )2700-6500 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 563 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | Távirányítóval és/vagy telefonos applikációval is vezérelhet |
| RGB | igen |
| Pótbúra | 19925 |
| Memória funkció | igen |
| Időzítő funkció | igen |
| Éjszakai funkció | igen |
| Wi-Fi | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Színhő állítás módja | Távirányítóval és/vagy telefonos applikációval is vezérelhető |
| Időzítés módja | Távirányítóval és/vagy telefonos applikációval |
| Memória módja | Távirányítóval és/vagy telefonos applikációval |
| Fényforrás fényárama | 4500 |