UltraTech rovarcsapda fénycső T8 10W 346 mm UV-A G13 UT-T8/10W/BL368
Gyártó: Ultratech
Cikkszám: ORB-93781
Gyártó cikkszám: UT-T8/10W/BL368
  • Hatékony vonzza a rovarokat
  • Szabványos kialakítás
  • Egyszerű csere
  • Megbízható működés
  • Higiénikus megoldás
Menny.: db
Készleten
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 17
Átlagos értékelés: Nem értékelt
  • Hatékony vonzza a rovarokat
  • Szabványos kialakítás
  • Egyszerű csere
  • Megbízható működés
  • Higiénikus megoldás
Tulajdonság Érték
névleges feszültség 230 V
foglalat G13
teljesítmény 10 W
színhőmérséklet 30 000 K
várható élettartam 7 000 óra
UV-sugárzás tartománya UV-A
UV sugárzás hullámhossza 368 nm
teljes hosszúság 346 mm
átmérő 28 mm
környezeti hőmérséklet -15°C...+40°C
További ajánlatunk
Fénycsö 10W T8 840 natural ZEXT/Bellight