Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Valpovo kültéri szolár fali lámpa 2,4W LED 250lm Rábalux 77019
A modern stílusú Valpovo mozgásérzékelős, napelemes kültéri spotlámpa hatékony megvilágítást biztosít a teraszon vagy a ház külső falán, a bejárathoz vezető gyalogút mentén. Ezt a teljes egészében műanyagból készült, fekete színű modellt átlátszó búra egészíti ki. A Valpovo beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek fényereje 250 lumen, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 10 000 óra. Az intelligens szenzor, amely a lámpa fényerejét a körülményeknek megfelelően változtatja, 5-8 méter távolságból, 120°-os látószögben érzékeli a mozgást. Az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 1200 mAh. A kapcsolóval szerelt fali lámpa szélessége 155 mm, faltól mért távolsága 120 mm. A kültéri lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett.
A modern stílusú Valpovo mozgásérzékelős, napelemes kültéri spotlámpa hatékony megvilágítást biztosít a teraszon vagy a ház külső falán, a bejárathoz vezető gyalogút mentén. Ezt a teljes egészében műanyagból készült, fekete színű modellt átlátszó búra egészíti ki. A Valpovo beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek fényereje 250 lumen, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 10 000 óra. Az intelligens szenzor, amely a lámpa fényerejét a körülményeknek megfelelően változtatja, 5-8 méter távolságból, 120°-os látószögben érzékeli a mozgást. Az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 1200 mAh. A kapcsolóval szerelt fali lámpa szélessége 155 mm, faltól mért távolsága 120 mm. A kültéri lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Napelemes lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, házfal |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 250 |
| Teljesítmény | 2,4W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | fekete |
| Mozgás érzékelő műszaki adatok | 5-8m, 120° |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | átlátszó |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 10000 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 2.4 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 2,4W |
| Használt feszültség | DC 3.7V |
| Faltól mért távolság (mm) | 120.0 |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Gyártó | rábalux |