Avide halogén izzó G4 18W 180lm 3000K AHG4WW-18W
Gyártó: Avide
Cikkszám: AHG4WW-18W
Gyártó cikkszám: AHG4WW-18W
Az Avide halogén izzó G4 18W 180lm 3000K AHG4WW-18W tökéletes választás, ha egy kompakt, mégis nagy teljesítményű fényforrásra van szükséged. A 180 lumen fényerő biztosítja a megfelelő megvilágítást, míg a 3000K-es melegfehér színhőmérséklet barátságos és természetes fényt nyújt minden helyiségben. Tökéletesen alkalmas spotlámpákhoz és kisebb világítási rendszerekhez.
Menny.: db
Nem elérhető
Várható szállítás: 2026. augusztus 07.
Hűségpontok 3
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Tulajdonság Érték
márka avide
formakód G4
élettartam 2 000 óra
átmérő 8mm
magasság 32mm
színhőmérséklet 3 000K
fényáram 180lm
IP védettség IP20
További ajánlatunk
Ultratech halogén izzó G4 10W 12V HA10G4
Nem elérhető
Ultratech halogén izzó G4 20W hőálló HR20G4