Avide hűtő izzó E14 15W 3000K 65lm ARAC14WW-15W
Gyártó: Avide
Cikkszám: ORB-12635
Gyártó cikkszám: ARAC14WW-15W
Menny.: db
Készleten
Várható szállítás: 2026. május 15.
Hűségpontok 3
Tulajdonság Érték
technológia halogén
foglalat E14
teljesítmény 15W
fényáram 65 lumen
színhőmérséklet 3000K
sugárzási szög 360°
működési hőmérséklet -20 - +40 °C
szélesség 22 mm
magasság 58 mm
További ajánlatunk
Páraelszívó izzó 40W 350lm 230V E14 ASALITE