Avide LED asztali lámpa duplafejű fekete 18W 1100Lm CCT ABLDL-DOUBLE-18W
Gyártó: Avide
Cikkszám: ABLDL-DOUBLE-18W
Gyártó cikkszám: ABLDL-DOUBLE-18W
Menny.: db
Nem elérhető
Várható szállítás: 2026. augusztus 07.
Hűségpontok 182
Tulajdonság Érték
Élettartam 30 000 óra
Szín Fekete
Foglalat EU plug
Teljesítmény 18W
Feszültség 5V
Feszültség tartomány 100-240
Bemeneti feszültség AC100-240V
IP Védettség IP20
Szélesség 800mm
Magasság 750mm
Mélység 40mm
Chip típusa SMD2835
Ledek száma 112db
Szabályozható fényerő Igen
Szabályozható Színhőmérséklet Igen
Fényáram 1 100lm
Színhőmérséklet CCT
Világítási szög 120°
Színvisszaadási index >80
Gyártó avide
Garancia 2 év
További ajánlatunk
Rábalux Arno fekete satus asztali lámpa E27 60W 4215
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Szaki géplámpa KT-60 24V
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Rábalux Patric ezüst-króm asztali lámpa E14 40W 4206
4-5 munkanap
Kanlux Suzi íróasztali lámpa 60W csiptethető ezüst 7150
2-3 munkanap
Rábalux Arno fehér asztali lámpa E27 60W 4214
Rábalux Arno ezüst színű satus asztali lámpa E27 60W 4216
Rábalux Samson ezüst színű asztali lámpa E27 60W 4213
Phenom London LED asztali lámpa arany akkumulátoros USB-C 12500A
2-3 munkanap
Kanlux Suzi íróasztali lámpa 60W csiptethető fekete 7151
Bank íróasztali klasszikus E27 lámpatest Rábalux 4038
Colin íróasztali lámpa LED 5,6W 350Lm 4000K Rábalux 4408
Asztali akkumulátoros 3.5W 3000K LED díszlámpa, fém, fekete RLM
Kanlux Suzi íróasztali lámpa 60W csiptethető rózsaszín 7153
Kanlux Pixa íróasztali minimál lámpatest 1XE14 max 40W
Rábalux Samson fekete asztali lámpa E27 60W 4212
Kanlux Zara íróasztali lámpa E14 40W ezüst 7560
Rábalux Dylan fekete asztali lámpa E27 40W 4169
Készleten
Kanlux Zara íróasztali lámpa 40W fekete 7561
Avide Nathan LED asztali lámpa irodai bőrhatású fehér 6W 360Lm CCT ABLDL-OLC-6W-WH
EMOS LED 6W 360 Lm 3000/4500/6800K asztali lámpatest EDDY fekete Z7599B
Rábalux Dylan fehér asztali lámpa E27 40W 4168
Rábalux Roland modern megjelenésű fekete asztali lámpa LED 5W 350lm 6400K 4334