Avide LED izzó filament kisgömb 6,5W 806lm 4000K G45 ABLFMG27NW-HL-6.5W
Gyártó: Avide
Cikkszám: ORB-69998
Gyártó cikkszám: ABLFMG27NW-HL-6.5W
Az Avide LED filament izzó  ötvözi a hagyományos izzók esztétikáját a korszerű LED-technológiával. Ez a típus mindössze 6,5 wattos teljesítménnyel működik, mégis 806 lumen fényáramot nyújt, ami megfelel egy 60W-os hagyományos fényforrás fényerejének. Kompakt kialakításának köszönhetően ideális választás szűkebb helyekre, dekoratív lámpatestekbe is. Az átlátszó üveg burkolat és a hagyományos izzót idéző filament szálak elegáns megjelenést kölcsönöznek, így nemcsak funkcionálisan, hanem vizuálisan is tökéletesen illeszkedik bármilyen enteriőrbe. Nem kell kompromisszumot kötnie, ugyanis az E27-es foglalat kompatibilis a legtöbb lámpatesttel, így az izzó pillanatok alatt beilleszthető. A természetes fehér fény tökéletes egyensúlyt teremt a meleg és hideg fény között, ami ideális munkához és pihenéshez egyaránt.
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 15.
Hűségpontok 10
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Tulajdonság Érték
névleges feszültség 230 V
foglalat E27
teljesítmény 6,5 W
fényáram 806 lumen
fényhasznosítás 124 lm/W
dimmelhető nem
színhőmérséklet 4000 K
CRI Ra > 80
sugárzási szög 330°
forma G45
méret 45 x 78 mm
várható élettartam 15 000 óra
energiahatékonysági osztály E
garancia 3 év
További ajánlatunk
Optonica E27 LED izzó 10W 4500K természetes fehér 806 lumen SP1719
Készleten
Optonica LED izzó E27 8,5W 4500K természetes fehér 806lm A60 1352
Készleten
Optonica LED izzó E27 8,5W 6000K hideg fehér 806lm A60 1351
Optonica LED izzó E27 10,5W 4500K természetes fehér 1055lm A60 1355
Elmark LED izzó E27 12W 4000K természetes fehér 860 lumen 99XLED588
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Optonica LED lámpa-izzó A60 E27 9W 2700K meleg fehér 806 lumen 1776
Optonica led lámpa izzó A65 körte E27 15W 4500K természetes fehér 1200 lumen SP1836
Nem elérhető
Elmark LED izzó E27 10W 3000K meleg fehér 720 lumen 99XLED585
Optonica led izzó E27 18W 4500K természetes fehér 1700 lumen SP1749
Optonica E27 LED izzó 10W 6000K hideg fehér 806 lumen SP1718
Optonica LED izzó filament kisgömb E27 2W 2700K meleg fehér 200 lumen SP1866
Optonica LED izzó E27 8,5W 2700K meleg fehér 806lm A60 1353
Elmark LED izzó E27 12W 2700K meleg fehér 860 lumen 99XLED587
Optonica led izzó E27 18W 2700K meleg fehér 1700 lumen SP1750
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Optonica LED izzó E27 10,5W 6000K hideg fehér 1055lm A60 1354
Elmark LED izzó E27 15W 4000K természetes fehér 1080 lumen 99LED742
Elmark LED izzó E27 15W 2700K meleg fehér 1500 lumen 99LED819
Optonica led izzó E27 15W 2700K meleg fehér 1200 lumen SP1837
Optonica LED izzó kisgömb E27 4W 4500K természetes fehér 320 lumen G45 1839
Optonica led izzó E27 18W 6000K hideg fehér 1700 lumen SP1748