Avide LED mennyezeti lámpa és ventilátor 2x24W fehér csillaghatás Wendy AFCLCCT-48W-15W-W
Gyártó: Avide
Cikkszám: AFCLCCT-48W-15W-W
Gyártó cikkszám: AFCLCCT-48W-15W-W
  • 5 sebességfokozat
  • Távirányítóval vezérelhető
  • Időzítő funkció
  • Dimmelhető
  • Éjszakai fény üzemmód
  • Memória funkció
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 15.
Hűségpontok 248
Átlagos értékelés: Nem értékelt
  • 5 sebességfokozat
  • Távirányítóval vezérelhető
  • Időzítő funkció
  • Dimmelhető
  • Éjszakai fény üzemmód
  • Memória funkció
Tulajdonság Érték
Feszültség tartomány 220-240 V
Teljesítmény 48 W (2x24 W)
fényáram 5200 lumen
Színhőmérséklet állítható (3000K-6500K)
Fényerő szabályozható
IP védelem IP20
Szín fehér
Anyaga acél
Világítási szög 120 °
Átmérő 485 mm
Mélység 140 mm
Távirányító típusa IR
Garancia 3 év
További ajánlatunk
Rábalux Faustine ventilátoros mennyezeti lámpa LED 30W 1000lm/2680lm 3000-6500K 71016
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Avide LED mennyezeti lámpa és ventilátor 2x24W fekete Wanda AFCLCCT-48W-15W-WAB
2-3 munkanap
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 36W 2880lm CCT fekete IP20 19107
4-5 munkanap
Rábalux Horacio ventilátoros mennyezeti lámpa LED 67W 5850lm/7500lm 3000–6000K 71009
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 18W 1440lm CCT fekete IP20 19114
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 36W 2880lm CCT fekete IP20 19102
Rábalux Cadmus ventilátoros mennyezeti lámpa E27 3x25W 71043
Rábalux Dalfon2 beltéri ventilátor LED 48W 3100 lm 3000-6500 távirányítóval 71330
Készleten
Rábalux Fanfy LED beltéri ventilátor LED 40W 2200Lm D50cm 71337
Készleten
Rábalux Dalfon2 beltéri ventilátor LED 48W 1900lm 3000-6500 távirányítóval 71329
Rábalux Dalfon2 beltéri ventilátor LED 72W 2100lm 3000-6500 távirányítóval 71334
Rábalux Dalfon2 beltéri ventilátor LED 48W 2400lm 3000-6500 távirányítóval 71332
Rábalux Dalfon2 WIFI LED beltéri ventilátor távirányítóval 40W 2200Lm D48cm 71336
Rábalux Dalfon2 beltéri ventilátor RGB LED 48W 3500lm 3000-6500 távirányítóval 71333
Rábalux Dalfon2 beltéri ventilátor LED 48W 2800lm 3000-6500 távirányítóval 71331
Rábalux Fanricius WIFI LED beltéri ventilátor 40W 2200Lm ezüst 71335
Nem elérhető
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 18W 1440lm CCT fekete IP20 19112
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 18W 1440lm CCT fehér IP20 19111
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 36W 2880lm CCT fehér IP20 19104
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 36W 2880lm CCT fekete IP20 19105
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 18W 1440lm CCT fehér IP20 19113
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 36W 2880lm CCT fehér IP20 19106
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 18W 1440lm CCT fehér IP20 19109
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 18W 1440lm CCT fekete IP20 19110