Avide LED mennyezeti lámpa és ventilátor 2x24W fekete Whitney AFCLCCT-48W-15W-WHB
Gyártó: Avide
Cikkszám: AFCLCCT-48W-15W-WHB
Gyártó cikkszám: AFCLCCT-48W-15W-WHB
A modern otthonokban egyre fontosabb, hogy a világítás és a komfort egyetlen esztétikus megoldásban jelenjen meg. A fekete színű Avide Whitney LED mennyezeti lámpa és ventilátor egyesíti a 48W-os, állítható fényerejű és színhőmérsékletű világítást a 15W-os, több fokozatban szabályozható légkeveréssel. Ennek előnye, hogy egyetlen mennyezeti egységgel biztosíthatod a teljes szoba hangulatát és komfortját. A távirányítós vezérlés lehetővé teszi, hogy a fényt és a légáramlást is egyszerűen, egyetlen mozdulattal igazítsd az aktuális igényeidhez, legyen szó pihenésről, olvasásról vagy esti kikapcsolódásról.
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 261
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Tulajdonság Érték
Teljesítmény 48 W (2x24 W)
Feszültség tartomány 220-240 V
Fényerő szabályozható
Állítható színhőmérséklet 3000 K - 6500 K
Világítási szög 120 °
IP védelem IP20
Szín fekete
Anyaga acél
Átmérő 485 mm
Mélység 140 mm
További ajánlatunk
Rábalux Faustine ventilátoros mennyezeti lámpa LED 30W 1000lm/2680lm 3000-6500K 71016
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Avide LED mennyezeti lámpa és ventilátor 2x24W fekete Wanda AFCLCCT-48W-15W-WAB
2-3 munkanap
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 36W 2880lm CCT fekete IP20 19102
4-5 munkanap
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 36W 2880lm CCT fekete IP20 19107
Rábalux Horacio ventilátoros mennyezeti lámpa LED 67W 5850lm/7500lm 3000–6000K 71009
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 18W 1440lm CCT fekete IP20 19114
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Rábalux Cadmus ventilátoros mennyezeti lámpa E27 3x25W 71043
Rábalux Dalfon2 beltéri ventilátor LED 48W 3100 lm 3000-6500 távirányítóval 71330
Készleten
Rábalux Fanfy LED beltéri ventilátor LED 40W 2200Lm D50cm 71337
Készleten
Rábalux Dalfon2 beltéri ventilátor LED 48W 1900lm 3000-6500 távirányítóval 71329
Rábalux Dalfon2 beltéri ventilátor LED 72W 2100lm 3000-6500 távirányítóval 71334
Rábalux Dalfon2 beltéri ventilátor LED 48W 2400lm 3000-6500 távirányítóval 71332
Rábalux Dalfon2 WIFI LED beltéri ventilátor távirányítóval 40W 2200Lm D48cm 71336
Rábalux Dalfon2 beltéri ventilátor RGB LED 48W 3500lm 3000-6500 távirányítóval 71333
Rábalux Dalfon2 beltéri ventilátor LED 48W 2800lm 3000-6500 távirányítóval 71331
Rábalux Fanricius WIFI LED beltéri ventilátor 40W 2200Lm ezüst 71335
Nem elérhető
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 18W 1440lm CCT fekete IP20 19112
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 18W 1440lm CCT fehér IP20 19111
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 36W 2880lm CCT fehér IP20 19104
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 36W 2880lm CCT fekete IP20 19105
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 18W 1440lm CCT fehér IP20 19113
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 36W 2880lm CCT fehér IP20 19106
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 18W 1440lm CCT fehér IP20 19109
Optonica LED mennyezeti lámpa és ventilátor 18W 1440lm CCT fekete IP20 19110