Avide LED reflektor 20W 1800lm 4000K fekete IP65 ABFLFNW-20W
Gyártó: Avide
Cikkszám: ORB-83211
Gyártó cikkszám: ABFLFNW-20W
Menny.: db
Készleten
Várható szállítás: 2026. május 15.
Hűségpontok 35
Tulajdonság Érték
bemeneti feszültség 220-240 V
teljesítmény 20 W
fényáram 1800 lumen
fényhasznosítás 90 lm/W
színhőmérséklet 4000 K (természetes fehér)
CRI Ra > 80
sugárzási szög 110°
IP védelem IP65
szín fekete
anyaga alumínium, PC
LED chip típusa SMD2835
kábel hossza 20 cm
szélesség 122 mm
magasság 94,4 mm
mélység 35,5 mm
várható élettartam 25 000 óra
energiaosztály F
garancia idő 2 év
További ajánlatunk
Optonica SMD LED reflektor 10W 4500K természetes fehér 800 lumen fekete IP65 5916