Avide soft filament LED izzó E27 4,5W 400lm 2700K ST58 ABLSFST58EW-4.5W
Az Avide soft filament LED izzó E27 4,5W 400lm 2700K ST58 ABLSFST58EW-4.5W segítségével visszacsempészhetjük környezetünkbe a klasszikus, retró hatást amellyel feldobhatjuk helyiségeinket. Ez az E27 foglalattal szerelt izzó 4,5W teljesítménnyel 400 lumen fényáramot biztosít, így energiatakarékos és környezetbarát választás. A meleg fehér fény kellemes és otthonos hangulatot teremt, míg a 360°-os sugárzási szög gondoskodik arról, hogy a fény egyenletesen oszoljon el a helyiségben.
| foglalat | E27 |
| forma | edison (ST58) |
| teljesítmény | 4,5W |
| LED chip típusa | SANAN FPC filament |
| hosszúság | 122 mm |
| szélesség | 59 mm |