Avide soft filament LED izzó E27 4,5W 400lm 2700K T45 ABLSFT45EW-4.5W
Gyártó: Avide
Cikkszám: ABLSFT45EW-4.5W
Gyártó cikkszám: ABLSFT45EW-4.5W
Az Avide soft filament LED izzó E27 4,5W 400lm 2700K T45 ABLSFT45EW-4.5W segítségével visszacsempészhetjük környezetünkbe a klasszikus, retró hatást amellyel feldobhatjuk helyiségeinket. Ez az E27 foglalattal szerelt izzó 4,5W teljesítménnyel 400 lumen fényáramot biztosít, így energiatakarékos és környezetbarát választás. A meleg fehér fény kellemes és otthonos hangulatot teremt, míg a 360°-os sugárzási szög gondoskodik arról, hogy a fény egyenletesen oszoljon el a helyiségben.
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 15.
Hűségpontok 16
Átlagos értékelés: Nem értékelt
foglalat E27
forma T45
teljesítmény 4,5W
LED chip típusa SANAN FPC filament
hosszúság 110 mm
szélesség 45 mm
jótállás 3 év
További ajánlatunk
Optonica E27 LED izzó 10W 4500K természetes fehér 806 lumen SP1719
Készleten
Optonica LED izzó E27 8,5W 4500K természetes fehér 806lm A60 1352
Készleten
Optonica LED izzó E27 8,5W 6000K hideg fehér 806lm A60 1351
Optonica LED izzó E27 10,5W 4500K természetes fehér 1055lm A60 1355
Elmark LED izzó E27 12W 4000K természetes fehér 860 lumen 99XLED588
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Optonica LED lámpa-izzó A60 E27 9W 2700K meleg fehér 806 lumen 1776
Optonica led lámpa izzó A65 körte E27 15W 4500K természetes fehér 1200 lumen SP1836
Nem elérhető
Elmark LED izzó E27 10W 3000K meleg fehér 720 lumen 99XLED585
Optonica led izzó E27 18W 4500K természetes fehér 1700 lumen SP1749
Optonica E27 LED izzó 10W 6000K hideg fehér 806 lumen SP1718
Optonica LED izzó filament kisgömb E27 2W 2700K meleg fehér 200 lumen SP1866
Optonica LED izzó E27 8,5W 2700K meleg fehér 806lm A60 1353
Elmark LED izzó E27 12W 2700K meleg fehér 860 lumen 99XLED587
Optonica led izzó E27 18W 2700K meleg fehér 1700 lumen SP1750
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Optonica LED izzó E27 10,5W 6000K hideg fehér 1055lm A60 1354
Elmark LED izzó E27 15W 4000K természetes fehér 1080 lumen 99LED742
Elmark LED izzó E27 15W 2700K meleg fehér 1500 lumen 99LED819
Optonica led izzó E27 15W 2700K meleg fehér 1200 lumen SP1837
Optonica LED izzó kisgömb E27 4W 4500K természetes fehér 320 lumen G45 1839
Optonica led izzó E27 18W 6000K hideg fehér 1700 lumen SP1748