Elmark LED reflektor 100W 8000lm 5000-5500K természetes fehér fekete IP65 98HELIOS100
Gyártó: Elmark
Cikkszám: ORB-02477
Gyártó cikkszám: 98HELIOS100
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Menny.: db
Készleten
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 66
Átlagos értékelés: (1)
Tulajdonság Érték
névleges feszültség 220-240V
teljesítmény 100W
fényáram 8000 lumen
lámpatest anyaga alumínium
szín fekete
várható élettartam 15 000 óra
környezeti hőmérséklet -20°C ... +55°C
méret 300 x 205 x 30 mm
jótállás 2 év
További ajánlatunk
Optonica SMD LED reflektor 10W 4500K természetes fehér 800 lumen fekete IP65 5916