Elmark LED reflektor 10W 800lm 4000K természetes fehér fehér IP65 98HELIOS10/WH
Gyártó: Elmark
Cikkszám: ORB-02241
Gyártó cikkszám: 98HELIOS10/WH
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 15
Tulajdonság Érték
névleges feszültség 220-240V
teljesítmény 10W
fényáram 800 lumen
fényhasznosítás 80lm/w
fényerőszabályzás nem lehetséges
színhőmérséklet 4000K (természetes fehér)
lámpatest anyaga alumínium
szín fehér
várható élettartam 15 000 óra
környezeti hőmérséklet -20°C ... +55°C
méret 105 x 85 x 25 mm
jótállás 2 év
További ajánlatunk
Optonica SMD LED reflektor 10W 4500K természetes fehér 800 lumen fekete IP65 5916