Elmark LED reflektor 30W 2400lm 4000K természetes fehér fehér IP65 98HELIOS30/WH
Gyártó: Elmark
Cikkszám: ORB-02278
Gyártó cikkszám: 98HELIOS30/WH
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Menny.: db
4-5 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 19.
Hűségpontok 27
Átlagos értékelés: (3)
Tulajdonság Érték
névleges feszültség 220-240V
teljesítmény 30W
fényáram 2400 lumen
fényhasznosítás 80lm/w
fényerőszabályzás nem lehetséges
színhőmérséklet 5000-5500K (természetes fehér)
színvisszaadási index Ra>70
sugárzási szög 120°
IP védelem IP65
fényforrás EPISTAR SMD 2835
lámpatest anyaga alumínium
szín fehér
várható élettartam 15 000 óra
környezeti hőmérséklet -20°C ... +55°C
méret 153 x 111 x 25 mm
jótállás 2 év
További ajánlatunk
Optonica SMD LED reflektor 10W 4500K természetes fehér 800 lumen fekete IP65 5916
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Elmark LED reflektor 30W 2400lm 5000-5500K természetes fehér fekete IP65 98HELIOS30
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Elmark LED reflektor 50W 4000lm 5000-5500K természetes fehér fekete IP65 98HELIOS50
Készleten
Elmark LED reflektor 20W 1600lm 5000-5500K természetes fehér fekete IP65 98HELIOS20
4-5 munkanap
Optonica SMD LED reflektor 20W 4500K természetes fehér 1600 lumen fekete IP65 5919
Optonica LED reflektor 10W 6000K hideg fehér 800 lumen fehér FL5900
Optonica LED reflektor fekete 10W 900lm 2700K meleg fehér IP65 5723
Nem elérhető
Elmark LED reflektor 50W 4000lm 4000K természetes fehér fehér IP65 98HELIOS50/WH
Optonica LED reflektor fehér 10W 6000K hideg fehér 900lm IP65 5701
Elmark LED reflektor mozgásérzékelővel 20W 5500K 1600lm 98HELIOS20SEN
Optonica LED reflektor fekete 10W 900lm 4500K természetes fehér IP65 5722
Elmark LED reflektor 20W 1600lm 4000K természetes fehér fehér IP65 98HELIOS20/WH
Optonica LED reflektor 20W 1800lm 4000K fekete IP65 15820
Optonica LED reflektor 10W 4500K természetes fehér 800 lumen fehér FL5901
Optonica SMD LED reflektor 20W 2800K meleg fehér 1600 lumen fekete IP65 5920
Anco Rapid LED reflektor 20W 4000K természetes fehér 1800 lumen IP65 tömszelencés 321541
Optonica LED reflektor fekete 20W 1800lm 4500K természetes fehér IP65 5725