Elmark mennyezeti lámpa mozgásérzékelővel 2xE27 fehér 958300WH/2
Gyártó: Elmark
Cikkszám: ORB-08389
Gyártó cikkszám: 958300WH/2
Menny.: db
Nem elérhető
Várható szállítás: 2026. augusztus 07.
Hűségpontok 31
Tulajdonság Érték
foglalat 2xE27
mozgásérzékelővel igen
szín fehér
átmérő 300 mm
anyaga fém, üveg
IP védelem IP20
További ajánlatunk
Emos LED mennyezeti lámpa 18W 1800lm 4000K természetes fehér IP44 FIONI ZM1121
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Emos LED mennyezeti lámpa 24W 2400lm 4000K természetes fehér IP44 FIONI ZM1122
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Rábalux Alabastro mennyezeti lámpa ezüst körömmel E27 60W 3202
4-5 munkanap
Rábalux Alabastro mennyezeti lámpa bronz körömmel E27 60W 3203
Rábalux Alabastro mennyezeti lámpa ezüst körömmel E27 2x60W 3302
Várható szállítás:2026. május 20.
Emos LED mennyezeti lámpa cserélhető kerettel 14W 4000K természetes fehér IP54 ZM3230
Tracon mennyezeti lámpa műanyag búrával kerek 2XE27 IP44 MFIP2E27
2-3 munkanap
Optonica LED mennyezeti lámpa csillagos búrával 12W 840lm 4500K természetes fehér IP20 2850
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Optonica LED mennyezeti lámpa szögletes 18W 1880lm CCT IP54 2503
Készleten
Rábalux Alabastro klasszikus mennyezeti lámpa bronz körömmel E27 60W 3253
Emos DORI LED mennyezeti lámpa 18W 4000K természetes fehér kerek IP54 ZM4311
Emos LED mennyezeti lámpa 12W 1200lm 4000K IP44 FIONI ZM1120
Optonica lineáris LED mennyezeti lámpa 40W 4800lm CCT 120 cm IP20 16732
Rábalux Alabastro mennyezeti lámpa bronz körömmel E27 2x60W 3303
Rábalux Alabastro mennyezeti lámpa bronz körömmel E27 2x60W 3353
Optonica mennyezeti lámpa mozgásérzékelővel 2xE27 IP20 2819
Várható szállítás:2026. május 18.
Home RCC 210/WH mennyezeti lámpa UFO E14 13 W RCC 210/WH
2-3 munkanap
Rábalux Vendel mennyezeti lámpa fehér IP20 71104
Optonica LED mennyezeti lámpa csillagos búrával 18W 1260lm 3000K meleg fehér IP20 2854
Rábalux Elina modern megjelenésű mennyezeti lámpa E27 60W 3692
Rábalux Phaedra modern megjelenésű mennyezeti lámpa E27 60W 3698
Commel LED mennyezeti lámpa 24W 2500lm 4000K kerek IP20 407-127
Tracon mennyezeti lámpa műanyag búrával kerek 1XE27 IP44 MFIP1E27
Commel LED mennyezeti lámpa 18W 1850lm 4000K kerek IP20 407-126