Elmark kültéri LED falmosó 36W 5500K 2880 lumen aluminium lámpatest IP65 98STREAM36
Gyártó: Elmark
Cikkszám: ORB-04323
Gyártó cikkszám: 98STREAM36
Menny.: db
Nem elérhető
Várható szállítás: 2026. augusztus 06.
Hűségpontok 327
Tulajdonság Érték
Megnevezés led falmosó lámpatest
Névleges feszültség 230 V
Teljesítmény 36W
Védettsége IP65
Színhőmérséklet 5500K
Fényáram 2880 Lm
Átlagos élettartam 30000h
Test színe Szürke
Méretek (mm) L 1000/W:50/H:56
Márka ELMARK
Garancia 2 év
További ajánlatunk
Elmark LED falmosó 18W 5000K 1440 Lm kültéri szürke aluminium lámpatest IP65 98STREAM18
Nem elérhető
Optonica LED falmosó lámpa 9W 700lm 2700K 0,5m IP65 7131
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Elmark LED falmosó 9W 5000K 720 Lm RGB kültéri szürke aluminium lámpatest IP65
4-5 munkanap
Optonica LED falmosó lámpa 18W 1400lm 2700K 1m IP65 7132
Optonica LED falmosó lámpa 36W 2800lm 2700K 1m IP65 7133
Optonica LED falmosó lámpa 36W 2800lm 6000K 1m IP65 7136
Optonica LED falmosó lámpa 18W 1400lm 6000K 1m IP65 7135
Optonica LED falmosó lámpa 9W 700lm 6000K 0,5m IP65 7134