Elmark LED 12W 960Lm 4000K képmegvilágító antik réz 955PICASSO12/AB
Gyártó: Elmark
Cikkszám: 44273
Gyártó cikkszám: 955PICASSO12/AB
Menny.: db
4-5 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 20.
Hűségpontok 208
Tulajdonság Érték
Modell PICASSO
Teljesítmény 12W
Tartalmazza a fényforrást Igen
Test színe Antik réz
Végettsége IP20
Fényáram 960lm
Méretek (mm) L:675/W:70/H:190
Márka ELMARK
További ajánlatunk
Rábalux Albina képmegvilágító LED 8W 450lm 4000K 1448
4-5 munkanap
Picture light képmegvilágító lámpa 35cm 2XE14 Rábalux 3642
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Rábalux Picture light képmegvilágító fali lámpa E14 2x40W 3641
Nem elérhető
Picture light képmegvilágító lámpa 30cm G9 Rábalux 3644
Rábalux Albina képmegvilágító LED 12W 795lm 4000K 1449
Picture guard LED 5W 300Lm 3000K képmegvilágító lámpatest Rábalux 3640
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Rábalux Picture guard képmegvilágító LED 8W 580lm 3000K 3650
Picture light képmegvilágító lámpa 30cm G9 Rábalux 3643
Rábalux Nabil képmegvilágító lámpa matt fekete IP20 71147
Rábalux Picture slim modern megjelenésű képmegvilágító LED 12W 466lm 4000K 3908
Rábalux Gaten képmegvilágító lámpa fekete IP20 78001
Rábalux Picture slim modern megjelenésű képmegvilágító LED 12W 554lm 4000K 3910
Rábalux Nabil képmegvilágító lámpa matt fehér IP20 71148
Rábalux Picture slim modern megjelenésű képmegvilágító LED 8W 321lm 4000K 3909
Rábalux Ludovic képmegvilágító LED 13W 1170lm 3000K 1498
Rábalux Ludovic képmegvilágító LED 9W 810lm 3000K
Rábalux Gaten képmegvilágító lámpa fekete IP20 78002
Rábalux Picture slim modern megjelenésű képmegvilágító LED 8W 316lm 4000K 3907