Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Emos digitális hőmérő páratartalom-mérővel vezeték nélküli érzékelővel E0558W
4-5 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 20.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
62
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| hőmérő kialakítása | vezeték nélküli |
| külső hőmérséklet | -40 °C és +60 °C, felbontás 0,1 °C |
| belső hőmérséklet | -10 °C és +50 °C, felbontás 0,1 °C |
| külső páratartalom | 1 % a 99 % RV, felbontás 1 % |
| belső páratartalom | 1 % és 99 % RH, felbontás 1 % |
| óra | igen, quartz |
| hatótávolság szabad területen | akár 100 m |
| lehetséges kiegészítő érzékelő használata | 3 db (E00387) |
| 12/24 időformátum | igen |
| min. és max. hőmérséklet | igen |
| dátum | igen |
| az állomás tápellátása | 2× 1,5 V AAA (nem tartozék) |
| hőmérséklet tendencia | igen |
| opció a hőmérséklet mértékegység beállítására | °C/°F |
| falra függesztés lehetősége | igen |
| az érzékelő tápellátása | 2× 1,5 V AA (nem tartozék) |
| szundi | igen |
| jelátviteli frekvencia | 433 MHz |
| képernyőméret | 53 × 82 mm |
| a főegység méretei | 66 × 25 × 100 mm |
| érzékelő méretei | 21 × 38 × 100 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Somogyi Külső jeladó HCW 21 időjárás-állomáshoz HCKK 04
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.715 Ft
Somogyi vezeték nélküli külső-belső hőmérő ébresztőórával HC 11
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
6.929 Ft
Somogyi vezetékes külső-belső hőmérő órával HC 12
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.831 Ft
Emos vezeték nélküli érzékelő E3070 időjárás állomáshoz E03070
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
2.261 Ft
Home HCW 01 időjárás-állomás külső jeladóval, várható időjárás-szimbólumok, ébresztés szundi funkcióval, maximum és minimum értékek kijelzése HCW 01
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
8.789 Ft
Emos vezeték nélküli hő- és nedvességmérő E0345
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
3.396 Ft
Emos külső érzékelős meteorológiai időjárás állomás E3070
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
8.968 Ft
Home HCW 25 időjárás-állomás külső jeladóval, negatív, fehér LCD kijelző, beltéri hőmérséklet és páratartalom, digitális óra, naptár HCW 25
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
19.820 Ft
EMOS Meteorológiai időjárás állomás E6016
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
37.138 Ft
Emos digitális vezeték nélküli hőmérő E0042
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
4.841 Ft
Emos GoSmart E8610 vezeték nélküli időjárás állomás wifivel E8610
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
22.692 Ft
EMOS Meteorológiai időjárás állomás E6018
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
18.049 Ft
EMOS Meteorológiai időjárás állomás E8614
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
20.628 Ft
Emos Időjárás állomás vezeték nélküli töltéssel E8010
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
17.017 Ft
Emos vezeték nélküli érzékelő AOK-5018b egységhez E05018
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
4.841 Ft