Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
EMOS tölthető elem töltő BCN-40 AA/AAA N9321
Az újratölthető akkumulátorokat számos otthoni eszközben, távirányítóban, konyhai mérlegben és különösen kisgyermekeink játékaiban használjuk.
Az EMOS BCN-40 elemtöltő ajtót nyit az akkumulátorok töltésének világába. Még az újratölthető akkumulátorok feltöltésében kevésbé tapasztalt vagy kezdő felhasználói számára is biztosítja a gondtalan és kíméletes töltést. A kétszínű LED-jelzésnek köszönhetően mindig kézben tarthatja a feltöltést.
Ez az elemtöltő - ellentétben a régebbi töltőmodellekkel - nem korlátozza a behelyezett akkumulátorok számában és méretében, hiszen a négy független töltőcsatornának köszönhetően tetszőleges számú és kombinációjú tölthető akkumulátort helyezhet be.
Az újratölthető akkumulátorokat számos otthoni eszközben, távirányítóban, konyhai mérlegben és különösen kisgyermekeink játékaiban használjuk.
Az EMOS BCN-40 elemtöltő ajtót nyit az akkumulátorok töltésének világába. Még az újratölthető akkumulátorok feltöltésében kevésbé tapasztalt vagy kezdő felhasználói számára is biztosítja a gondtalan és kíméletes töltést. A kétszínű LED-jelzésnek köszönhetően mindig kézben tarthatja a feltöltést.
Ez az elemtöltő - ellentétben a régebbi töltőmodellekkel - nem korlátozza a behelyezett akkumulátorok számában és méretében, hiszen a négy független töltőcsatornának köszönhetően tetszőleges számú és kombinációjú tölthető akkumulátort helyezhet be.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| cellák típusa a csomagolásban | elem nélkül |
| töltési csatornák száma | 4 |
| alkáli elemek érzékelése | igen |
| töltési idő AAA 1 000 mAh | 4:00 |
| töltési idő AA 2 700 mAh | 10:00 |
| táplálás | USB 5 V/1 A |
| cellák száma a csomagolásban | |
| a feltöltött akkumulátorok típusa | NiMH |
| sérült elemek érzékelése | igen |
| tápkábel (tartozék) | micro USB |
| töltési áram AA | 300 mA |
| fordított polaritás elleni védelem | igen |
| márka | EMOS |
| méretek | 88 × 72 × 30 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis papír doboz |