Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Emos fagyásálló szilikon lengő hosszabbító 20 m kék AT-N05V3V3-F 3x1,5 mm2 IP44 P01520W
Ez egy fagymentes szilikonkábel, amely a gumi és a PVC kábelek legjobb tulajdonságait ötvözi. A vízzel, hővel, faggyal szembeni nagyfokú ellenállás és a magasfokú rugalmasság kombinációjának köszönhetően tökéletes segítséget nyújtanak, amikor zord körülmények között kell dolgozni, legyen szó akár építkezésekről, ipari vagy otthoni műhely munkáról.
Ez egy fagymentes szilikonkábel, amely a gumi és a PVC kábelek legjobb tulajdonságait ötvözi. A vízzel, hővel, faggyal szembeni nagyfokú ellenállás és a magasfokú rugalmasság kombinációjának köszönhetően tökéletes segítséget nyújtanak, amikor zord körülmények között kell dolgozni, legyen szó akár építkezésekről, ipari vagy otthoni műhely munkáról.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 230 V |
| névleges áram | 16 A |
| hosszúság | 20 m |
| vezetékkeresztmetszet | 1,5 mm2 |
| vezeték típusa | AT-N05V3V3-F |
| maximális terhelés | 3680 W (szétbontva) |
| IP védelem | IP44 |
| szigetelés típusa | PVC |
| szigetelés színe | kék |
| aljzatok száma | 1 db |
| gyermekvédelemmel | igen |
| jótállás | 2 év |
Leírás
Fagyásálló hosszabbító kábel
Nem tudja eldönteni, hogy PVC vagy gumi hosszabbító kábelt válasszon? Az innovatív kék színű borítással ellátott időjárásálló hosszabbító vezeték hatékony megoldást kínál. Ez egy fagyásmentes szilikonkábel, amely a gumi és a PVC kábelek legjobb tulajdonságait ötvözi. A vízzel, hővel, faggyal szembeni nagyfokú ellenállás és a magasfokú rugalmasság kombinációjának köszönhetően a Weatherproof kábelek tökéletes segítséget nyújtanak, amikor zord körülmények között kell dolgozni, legyen szó akár építkezésekről, ipari vagy otthoni műhely munkáról.
Kiváló választás extrém körülményekben
A szilikon kábel ugyanolyan jól bírja a zord körülményeket, mint a gumikábel. Az időjárásálló hosszabbítók jól viselik az extrém használatot, miközben nagyfokú rugalmasságuk megkönnyíti az általános kezelhetőséget. A hagyományos narancssárga PVC kábelhez képest vízállóságának köszönhetően IP44-es védelemmel rendelkezik, így kíválóan alkalmas kültéri munkákhoz. A jellegzetes kék szín jobb láthatóságot biztosít a kábelnek akár fűben, akár hóban, hozzájárulva ezzel a nagyobb munkavédelemhez.
Hőségben és hidegben egyaránt
Mindegy, hogy egy forró nyári napon vagy jóval fagypont alatti hőmérsékleten dolgozik, az időjárásálló hosszabbítóval elérhető közelségbe kerül az áram. A munkahőmérsékletek széles skáláján, akár -35°C -tól +60°C-ig képes ellátni a feladatát. Ráadásul a kék szilikon kábel fokozott UV-védelemmel rendelkezik, és a gumikábelhez képest szagmentes.