Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Emos filament LED izzó kisgömb E14 3,4W 470lm 4000K természetes fehér ZF1221
Nem elérhető
Várható szállítás:
2026. augusztus 07.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
9
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| foglalat | E14 |
| fény színe | természetes fehér |
| fogyasztás | 3,4 W |
| helyettesítő | 40 W |
| fényáram | 470 lm |
| méretek | 80 × 45 × 45 mm |
| sorozat | FILAMENT |
| forma | Mini Globe |
| színhőmérséklet | 4 000 K |
| feszültség | 230 V~/50 Hz |
| sugárzási szög | 320° |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra >80 |
| energiaosztály | D |
| élettartam | 25 000 óra |
| technológia | LED |
| chipek száma | 4 |
| chipek típusa | COB |
| teljesítménytényező | 0,48 |
| kapcsolási ciklusok száma | 30 000 |
| fényhasznosítás | 138 lm/W |
| garancia-időszak | 3 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Elmark LED izzó gyertya E14 8W 2700K meleg fehér 800 lumen 99LED917
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
460 Ft
Optonica led lámpa-izzó G45 kisgömb E14 8,5W 4500K természetes fehér SP1494
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
511 Ft
Optonica LED lámpa izzó C35 gyertya E14 4W 4500K természetes fehér 320 lumen SP1458
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
372 Ft
Optonica LED lámpa izzó C35 gyertya E14 4W 2700K meleg fehér 320 lumen SP1459
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
372 Ft
Optonica LED lámpa izzó P45 kisgömb E14 4W 4500K természetes fehér 320 lumen SP1452
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
372 Ft
Elmark LED izzó kisgömb E14 8W 4000K természetes fehér 800 lumen 99LED912
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.016 Ft
Optonica LED lámpa izzó P45 kisgömb E14 6W 2700K meleg fehér 480 lumen SP1449
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
431 Ft
Optonica led lámpa-izzó G45 kisgömb E14 8,5W 2700K meleg fehér SP1495
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
238 Ft
Optonica LED lámpa izzó P45 kisgömb E14 4W 2700K meleg fehér 320 lumen SP1453
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
522 Ft
Optonica LED lámpa izzó P45 kisgömb E14 6W 6000K hideg fehér 480 lumen SP1447
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
287 Ft
Optonica LED izzó gyertya láng E14 6W 2700K meleg fehér 480 lumen SP1468
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
431 Ft
Optonica LED izzó gyertya E14 8W 4500K természetes fehér 710lm C37 1429
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
435 Ft
Optonica LED izzó gyertya E14 5,5W 4500K természetes fehér 450lm C37 1426
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
331 Ft
Elmark LED izzó kisgömb E14 8W 3000K meleg fehér 800Lm 99LED913
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
847 Ft
Optonica LED izzó gyertya E14 3,7W 4500K természetes fehér 320lm C37 1423
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
277 Ft
Optonica LED lámpa izzó C35 gyertya E14 4W 6000K hideg fehér 320 lumen SP1457
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
372 Ft
Optonica LED izzó kisgömb E14 5,5W 4500K természetes fehér 450lm G45 1402
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
329 Ft
Optonica led lámpa-izzó G45 kisgömb E14 8,5W 6000K hideg fehér SP1493
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
238 Ft
Optonica Pro LED lámpa izzó P45 kisgömb E14 6W 2700K meleg fehér 480lm 5 év garancia SP1755
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
243 Ft
Optonica LED izzó kisgömb E14 8W 4500K természetes fehér 710lm G45 1405
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
446 Ft
Optonica LED izzó filament gyertya E14 4W 2700K meleg fehér 400 lumen SP1472
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
700 Ft
Optonica LED izzó filament gyertya E14 4W 4500K természetes fehér 400 lumen SP1471
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
810 Ft
Kanlux led lámpa-izzó R50 spot E14 6W 4000K természetes fehér 480 lumen SIGO R50 22736
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
712 Ft
Optonica LED lámpa izzó P45 kisgömb 4W E14 6000K hideg fehér 320 lumen SP1451
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
467 Ft