Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
EMOS FTP kábel CAT 5E kültéri FTP outdoor, vörösréz (Cu) 100m S9224
Ha megbízható és időjárásálló hálózati megoldást keres, az EMOS FTP CAT5e kültéri kábel (S9224) a tökéletes választás.Ez a vörösréz vezetékű, árnyékolt FTP kábel kimagasló adatátviteli teljesítményt és hosszú élettartamot biztosít – még kültéri környezetben is.
4-5 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 19.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
3
Ha megbízható és időjárásálló hálózati megoldást keres, az EMOS FTP CAT5e kültéri kábel (S9224) a tökéletes választás.Ez a vörösréz vezetékű, árnyékolt FTP kábel kimagasló adatátviteli teljesítményt és hosszú élettartamot biztosít – még kültéri környezetben is.
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| szilárdsági elem | nincs megadva |
| kábelszerkezet | vezeték |
| kategória | CAT5E |
| a belső vezeték anyaga | vörösréz (Cu) |
| árnyékolás | nem |
| AWG | 24 |
| köpeny színe szürke | (RAL 7035) |
| vezeték szigetelése | HDPE |
| maximális üzemi nedvesség | 93 % |
| rögzítési hőmérséklet | +5 °C és +60 °C |
| veszélyes anyagok | nincs |
| legmagasabb támogatott protokoll | 1000 Base-TX (Gigabit Ethernet) |
| csatlakozók | nincs megadva |
| kábelköpeny | PE |
| köpeny kevesebb füstkibocsátással LSZH (LS0H) | nem |
| kábelátmérő | 5 mm |
| belső vezető ér átmérője | 0,48 mm |
| tárolási hőmérséklet | -20 °C és +60 °C |
| vezető ér szigetelésének vastagsága | 0,22 mm |
| kábelburkolat vastagsága | 1,0 mm |
| tűzveszélyességi osztály | Eca |
| csatlakozó védő típusa | nincs megadva |
| kábel jelölése | FTP Cat5E PE OUTDOOR 1 – 100 m |
| vezetékek száma | 8 |
| használat | professional |
| kábelhez tervezve | nincs megadva |
| garancia-időszak | 25 év |
| értékesítési csomagolás | 100 m, papír doboz |
Leírás
Főbb jellemzők:
- Típus: FTP Cat5e PE OUTDOOR
- Vezető anyaga: 100% vörösréz (Cu)
- Szerkezet: árnyékolt, fóliás csavart érpár (FTP)
- Sebesség: akár 1 Gbit/s adatátvitel
- Külső szigetelés: UV- és időjárásálló PE (polietilén) köpeny
- Kiszerelés: 100 m / tekercs
- Szín: fekete
Miért érdemes az EMOS S9224-et választani?
- Vörösréz vezeték – garantált jelerősség és minimális adatveszteség
- Árnyékolt szerkezet (FTP) – védelem az elektromágneses zavarok ellen
- Kültéri kivitel (PE köpeny) – UV-, nedvesség- és hőálló burkolat
- Tartós és megbízható – ideális IP kamerákhoz, hálózati eszközökhöz, PoE rendszerekhez
Felhasználási területek:
- Kültéri hálózati kiépítések
- IP kamera rendszerek
- Router–switch összekötések
- Ipari és kereskedelmi hálózatok
- Okosotthon telepítések
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Emos UTP kábel CAT5e réz vezeték 4X2XAWG24 S9121
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
188 Ft
UTP CAT6 Fali internet kábel 23AWG réz vezeték Emos S9131 305m/dob
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
251 Ft
Somogyi Lapos telefonvezeték 4 eres (7x0,12mm) fehér telefon kábel TK 1/WH
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
73 Ft
EMOS FTP KÁBEL CAT 6 LSZH vörösréz kábel 4x2xAWG24 500m
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
285 Ft
Emos FTP kábel Cat5e árnyékolt réz vezeték 305m/doboz S9221
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
221 Ft
Delight UTP kábel Cat.5e tömör belső ér szürke (CCA) 20016
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
68 Ft
Delight UTP kábel Cat.6 tömör belső ér szürke (CCA) 20047
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
95 Ft
Emos UTP kültéri kábel CAT5e réz vezeték UTP Cat5E PE OUTDOOR S9143
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
196 Ft
Delight PATCH UTP kábel Cat.5e sodrott belső ér szürke (CCA) 20018
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
68 Ft
S/FTP Cat7 kábel 4x2xAWG23 szürke vezeték 1000MHz LSZH
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Eredeti ár:
447 Ft
Akciós ár:
340 Ft
Kedvezmény:
-24%
J-Y(ST)Y 4x2x0,8mm2 árnyékolt távközlési kábel tömör telekommunikációs vezeték
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
310 Ft
EMOS STP kábel CAT6A LSZH 500m S9310
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Eredeti ár:
460 Ft
Akciós ár:
386 Ft
Kedvezmény:
-16%