Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Emos optikai füstérzékelő füstjelző hang- és fényjelzéssel 10 éves élettartammal 9V elem GS536 P56501
Az EMOS GS536 optikai füstérzékelő megbízható védelmet nyújt otthonában vagy munkahelyén a tűz korai észleléséhez. A készülék érzékeny optikai szenzorral rendelkezik, amely azonnal jelzi a füst jelenlétét hang- és fényjelzéssel, így időben reagálhat veszély esetén.
A GS536 modell ideális választás minden háztartásba, ahol fontos a biztonság és megelőzés.
A hangos és jól látható riasztás lehetővé teszi, hogy gyorsan reagáljon a veszélyhelyzetre, így értékes perceket nyerhet tűz esetén.Az EMOS minőség, a 10 éves élettartam és az egyszerű karbantartás garantálja, hogy hosszú távon is megbízható társ lesz otthonában.
Ajánlott felhasználási területek:
- Lakások, családi házak
- Irodák, üzlethelyiségek
- Pincék, garázsok, raktárak
Az EMOS GS536 optikai füstérzékelő megbízható védelmet nyújt otthonában vagy munkahelyén a tűz korai észleléséhez. A készülék érzékeny optikai szenzorral rendelkezik, amely azonnal jelzi a füst jelenlétét hang- és fényjelzéssel, így időben reagálhat veszély esetén.
A GS536 modell ideális választás minden háztartásba, ahol fontos a biztonság és megelőzés.
A hangos és jól látható riasztás lehetővé teszi, hogy gyorsan reagáljon a veszélyhelyzetre, így értékes perceket nyerhet tűz esetén.Az EMOS minőség, a 10 éves élettartam és az egyszerű karbantartás garantálja, hogy hosszú távon is megbízható társ lesz otthonában.
Ajánlott felhasználási területek:
- Lakások, családi házak
- Irodák, üzlethelyiségek
- Pincék, garázsok, raktárak
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| megnevezés | füstérzékelő |
| jelzési hangerő | >85 dB, 3 m-es távolságról |
| IP védelem | IP védelem |
| táplálás | 1× 9 V, tartozék |
| üzemi hőmérséklet | 0 °C és 40 °C |
| üzemi nedvességtartalom | 5–95 % |
| felszerelés típusa | falra szerelhető vagy szabadon álló |
| jelzés típusa | optikai és hang |
| élettartam | 10 év |
| méretek | 90 × 33 mm |
| jelzési hangerő | >85 dB, 3 m-es távolságról |
| táplálás | 1× 9 V, tartozék |
| üzemi hőmérséklet | 0 °C és 40 °C |
| üzemi nedvességtartalom | 5–95 % |
| felszerelés | típusa falra szerelhető vagy szabadon álló |
| jelzés típusa | optikai és hang |
| élettartam | 10 év |
| riasztási hőmérséklet | – |
| méretek | 90 × 33 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
Videók
Vélemények
Ár-érték arányban jó.....ha lesz füst a házban,de nem legyen,akkor majd kiderül mennyire jó,de inkább sosem derüljön ki...A kontroll led félpercenként villog,a próba riasztás hangos.......
Tesztgombbal ellenőrizhető a működés.