Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
EMOS GoSmart 2 az 1-ben konnektoros, digitális termosztát időzítő funkcióval, schuko, WiFi P56601SH
Az EMOS GoSmart P56601SH egy rendkívül sokoldalú, 2 az 1-ben okos konnektor, amely ötvözi a digitális termosztát és az időzítő funkcióit, így ideális megoldást kínál az elektromos fűtő- és hűtőberendezések, valamint más háztartási eszközök intelligens vezérlésére.
Ez a termék a népszerű EMOS GoSmart termékcsalád és a TUYA platform tagja, ami garantálja az egyszerű párosítást és a teljes körű okosotthon-integrációt.
Az EMOS GoSmart P56601SH egy rendkívül sokoldalú, 2 az 1-ben okos konnektor, amely ötvözi a digitális termosztát és az időzítő funkcióit, így ideális megoldást kínál az elektromos fűtő- és hűtőberendezések, valamint más háztartási eszközök intelligens vezérlésére.
Ez a termék a népszerű EMOS GoSmart termékcsalád és a TUYA platform tagja, ami garantálja az egyszerű párosítást és a teljes körű okosotthon-integrációt.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| termosztát típusa | foglalat |
| háttérvilágítású kijelző | igen |
| vezérlésmód | melegítő és hűtő rendszer |
| programok száma termosztáthoz | felhasználó által állítható hőmérséklet (6-szer naponta) |
| hőmérséklet szabályozás típusa | 6 hőmérséklet-változás naponta |
| hőmérsékletmérés | 0 °C és 45 °C, felbontás 0,1 °C |
| hőmérséklet beállítása | 5 °C és 40 °C, felbontás 0,5 °C |
| állítható hőmérséklet szórás | 0,2 °C és 2 °C, 0,1 °C-onként |
| fagyvédelem | nem |
| ON/OFF funkció | igen |
| kapcsolás | 230 V AC vagy feszültségmentes |
| kapcsolt terhelés | 16 A-es ellenállásos, 4 A-es induktív |
| hőmérséklet kalibrálása | igen |
| típus | digitális |
| kültéri használat | nem |
| feszültség/áram | 230 V~/16 A max. |
| max. terhelés | 3 680 W |
| minimális kapcsolási idő | 1 perc |
| manuális kapcsolás opciója | igen |
| kapcsolók | fázis vezeték |
| programok száma időzítőhöz | 24 |
| kapcsolások száma naponta időzítőhöz | 24 |
| nyári / téli időszámítás funkció | igen |
| visszaszámlálási funkció | nem |
| tartalék akkumulátor | nem |
| védettség | IP30 |
| szín | fehér |
| gyerekzár | igen |
| méretek | 82 × 62 × 146 mm |
| garancia-időszak | 2 év |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| gyártó | emos |