Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Emos GoSmart IP-700B kiegészítő monitor IP-700A otthoni video kaputelefonhoz H4011
Hogyan tarthatja folyamatosan szemmel otthonát, és biztosíthatja ingatlana védelmét akkor is, amikor Ön nincs otthon? Hogyan ne hagyjon ki soha egy fontos látogatást? A megoldás az EMOS GoSmart intelligens videotelefonok.
A GoSmart LCD IP-700B 7"-os LCD érintőképernyős kijelzővel van felszerelve, amely élethű színeket és széles látószöget biztosít. Kültéri kameraegységgel kiegészítve tökéletes ellenőrzést biztosít az ajtaja előtti területre.
Ezekből a monitorokból többet is kombinálhat különböző kültéri egységekkel, így tökéletes megoldást hozhat létre akár nagyméretű lakóházak vagy kereskedelmi helyiségek számára is.
Hogyan tarthatja folyamatosan szemmel otthonát, és biztosíthatja ingatlana védelmét akkor is, amikor Ön nincs otthon? Hogyan ne hagyjon ki soha egy fontos látogatást? A megoldás az EMOS GoSmart intelligens videotelefonok.
A GoSmart LCD IP-700B 7"-os LCD érintőképernyős kijelzővel van felszerelve, amely élethű színeket és széles látószöget biztosít. Kültéri kameraegységgel kiegészítve tökéletes ellenőrzést biztosít az ajtaja előtti területre.
Ezekből a monitorokból többet is kombinálhat különböző kültéri egységekkel, így tökéletes megoldást hozhat létre akár nagyméretű lakóházak vagy kereskedelmi helyiségek számára is.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| megenvezés | videó kaputelefon |
| színes kijelző | igen, IPS |
| szín | sötétszürke |
| javasolt kameraegység | H3016, H3017, H3018, H3019 |
| szerelés | falra |
| zár és kapunyitó vezérlése | igen |
| szükséges kábelezés | UTP vagy SYKFY 5 × 2 × 0,5 |
| intercom | igen |
| vezetékek száma (képernyő / zár / kapu) | 4 |
| a képernyő táplálása | 12 V DC (tartozék) |
| képernyő nagysága | 7 |
| CCTV kamerák csatlakoztatása | igen |
| dallamok száma | 10 + saját |
| termék | további monitor |
| automatikus képtárolás | igen |
| hangerőszabályzó | igen |
| kameraegységek száma | |
| monitor felbontása | Full HD 1080p |
| érintőképernyő | igen |
| támogatott OS | Android, iOS |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife, nyitott rendszer |
| protokoll | Wi-Fi |
| tárolás SD-kártyán | igen |
| felhőalapú tárolás | igen |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n) |
| szerelési anyag | igen |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | nem |
| hangkommunikáció | kétirányú |
| egyéb funkciók | multimédiás lejátszás, üzenetrögzítő |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| menü nyelvek | CZ, EN, DE, FR, ES, PL, IT, RU |
| WebRTC funkció | igen |
| kapunyitó vezérlése | igen |
| képernyő méretei | 175 × 118 × 18 mm |
| garancia-időszak | 2 év |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| gyártó | emos |