Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
EMOS GoSmart kültéri LED reflektor, bővítő készlet,1 darab, 4W 330Lm RGBIC dimmelhető, WiFi ZIW181R
Az EMOS GoSmart kültéri LED reflektor bővítő készlet (ZIW181R) egy okos világítási megoldás, amelyet meglévő EMOS GoSmart kültéri reflektor rendszer bővítésére terveztek. Íme a főbb jellemzői:
Felhasználási területek:
Ez a bővítő reflektor ideális a GoSmart okos kültéri világítási rendszer kiterjesztésére, például:
-
Kocsibejárók, járdák megvilágítása
-
Kerti utak, teraszok hangulatvilágítása
-
Reklámfelületek, cégtáblák kiemelése
-
Bármilyen kültéri terület, ahol intelligens, dimmelhető és színes világításra van szükség.
Fontos megjegyezni, hogy ez egy bővítő készlet, tehát egy meglévő, alap EMOS GoSmart kültéri reflektor szetthez (pl. ZIW184R) csatlakoztatható, és nem tartalmazza a hálózati adaptert.
Az EMOS GoSmart kültéri LED reflektor bővítő készlet (ZIW181R) egy okos világítási megoldás, amelyet meglévő EMOS GoSmart kültéri reflektor rendszer bővítésére terveztek. Íme a főbb jellemzői:
Felhasználási területek:
Ez a bővítő reflektor ideális a GoSmart okos kültéri világítási rendszer kiterjesztésére, például:
-
Kocsibejárók, járdák megvilágítása
-
Kerti utak, teraszok hangulatvilágítása
-
Reklámfelületek, cégtáblák kiemelése
-
Bármilyen kültéri terület, ahol intelligens, dimmelhető és színes világításra van szükség.
Fontos megjegyezni, hogy ez egy bővítő készlet, tehát egy meglévő, alap EMOS GoSmart kültéri reflektor szetthez (pl. ZIW184R) csatlakoztatható, és nem tartalmazza a hálózati adaptert.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| fogyasztás | 4 W |
| színhőmérséklet | 3 000–6 500 K |
| fény színe | meleg fehér–hideg fehér |
| protokoll | WIFI + BLE |
| fényáram | 330 lm |
| fényhasznosítás | 82 lm/W |
| a beépített fényforrás energiaosztálya | F |
| dimmelhetőség | igen |
| színhőmérséklet beállítása | igen |
| színbeállítások (RGB) | igen |
| támogatott OS | iOS, Android |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz WiFi |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| élettartam | 20 000 óra |
| garancia-időszak | 2 év |
| védettség | IP65 |
| a diffúzor anyaga műanyag | (PC) |
| bemeneti feszültség | 200–240 V~/50 Hz |
| hossz | 25,5 mm |
| szélesség | 102 mm |
| tápvezeték hossza | 1,5 m |
| sorozat | GoSmart |
| kategória | EXCLUSIVE |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| lámpatest | műanyag |
| forma | – |
| keret színe | fekete |
| technológia | LED |
| RGB digital | igen |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen (Amazon, Alexa, Google Assistant) |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| kapcsolási ciklusok száma | – |
| magasság | 260 mm |
| szegmensek száma | 1 |
| a szegmensek maximális száma | 6 |
| gyártó | emos |