Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
EMOS GoSmart kültéri LED reflektor, kezdő készlet, 3 darab, 14W, RGBIC dimmelhető, WiFi Cikkszám ZIW184R
Az EMOS GoSmart kültéri LED reflektor, kezdő készlet (ZIW184R) egy intelligens és sokoldalú világítási megoldás a kültéri terek számára. Ez egy komplett szett, ami a működéshez szükséges összes elemet tartalmazza.
Ideális felhasználási területek
Ez a kezdő készlet kiváló választás a következőkhöz:
-
Kerti világítás: Hangulatos és funkcionális világítási pontok létrehozása a kertben, virágágyások kiemelése.
-
Járda- és útvonalvilágítás: A kocsibejárók, járdák biztonságos és esztétikus megvilágítása.
-
Terasz és erkély világítás: A kültéri pihenőhelyek hangulatának fokozása.
-
Reklámfelületek és épületvilágítás: Kisebb épületrészletek vagy reklámok kiemelése.
-
Bármilyen kültéri terület, ahol intelligens, távolról vezérelhető, dimmelhető és változtatható színű világításra van szükség.
Az EMOS GoSmart rendszerrel könnyedén automatizálhatja a világítást, időzíthet bekapcsolásokat/kikapcsolásokat, és akár a zene ritmusára is változtathatja a színeket (alkalmazástól függő funkciók).
Az EMOS GoSmart kültéri LED reflektor, kezdő készlet (ZIW184R) egy intelligens és sokoldalú világítási megoldás a kültéri terek számára. Ez egy komplett szett, ami a működéshez szükséges összes elemet tartalmazza.
Ideális felhasználási területek
Ez a kezdő készlet kiváló választás a következőkhöz:
-
Kerti világítás: Hangulatos és funkcionális világítási pontok létrehozása a kertben, virágágyások kiemelése.
-
Járda- és útvonalvilágítás: A kocsibejárók, járdák biztonságos és esztétikus megvilágítása.
-
Terasz és erkély világítás: A kültéri pihenőhelyek hangulatának fokozása.
-
Reklámfelületek és épületvilágítás: Kisebb épületrészletek vagy reklámok kiemelése.
-
Bármilyen kültéri terület, ahol intelligens, távolról vezérelhető, dimmelhető és változtatható színű világításra van szükség.
Az EMOS GoSmart rendszerrel könnyedén automatizálhatja a világítást, időzíthet bekapcsolásokat/kikapcsolásokat, és akár a zene ritmusára is változtathatja a színeket (alkalmazástól függő funkciók).
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| fogyasztás | 14 W |
| színhőmérséklet | 3 000–6 500 K |
| fény színe | meleg fehér–hideg fehér |
| protokoll | WIFI + BLE |
| fényáram | 990 lm |
| fényhasznosítás | 70 lm/W |
| a beépített fényforrás energiaosztálya | F |
| fényforrás mellékelve | # |
| dimmelhetőség | igen |
| színhőmérséklet beállítása | igen |
| színbeállítások (RGB) | igen |
| támogatott OS | iOS, Android |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz WiFi |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| élettartam | 20 000 óra |
| garancia-időszak | 2 év |
| védettség | IP65 |
| a diffúzor anyaga műanyag | (PC) |
| bemeneti feszültség | 230 V~/50 Hz |
| hossz | 25,5 mm |
| szélesség | 102 mm |
| tápvezeték hossza | 1,5 m |
| sorozat | GoSmart |
| kategória | EXCLUSIVE |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| lámpatest | műanyag |
| forma | – |
| keret színe | fekete |
| technológia | LED |
| RGB digital | igen |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen (Amazon, Alexa, Google Assistant) |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| kapcsolási ciklusok száma | – |
| magasság | 140 mm |
| szegmensek száma | 3 |
| a szegmensek maximális száma | 6 |
| gyártó | emos |