Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
EMOS GOSMART LED reflektor 20W 1720 lm RGB+CCT 3000–6500K IK05 IP65 ZSW100
A EMOS GoSmart ZSW100 egy modern, okosvezérlésű (WiFi-s) LED reflektor, amely nemcsak energiatakarékos és nagy fényerejű, de színes (RGB) és állítható fehér (CCT) fénnyel is képes megvilágítani környezetét.
A készülék kültéri használatra is alkalmas, így tökéletes választás homlokzatok, udvarok, kertek vagy teraszok megvilágítására — akár hangulatvilágításként, akár funkcionális fényforrásként.
Alkalmazási területek
-
Kert, udvar, terasz, bejárat megvilágítása
-
Épülethomlokzat és reklámtábla világítás
-
Hangulatvilágítás kerti partikhoz, ünnepekre
-
Beltéri díszvilágítás dekorációhoz
-
Üzletek, raktárak, műhelyek energiahatékony megvilágítása
A EMOS GoSmart ZSW100 egy modern, okosvezérlésű (WiFi-s) LED reflektor, amely nemcsak energiatakarékos és nagy fényerejű, de színes (RGB) és állítható fehér (CCT) fénnyel is képes megvilágítani környezetét.
A készülék kültéri használatra is alkalmas, így tökéletes választás homlokzatok, udvarok, kertek vagy teraszok megvilágítására — akár hangulatvilágításként, akár funkcionális fényforrásként.
Alkalmazási területek
-
Kert, udvar, terasz, bejárat megvilágítása
-
Épülethomlokzat és reklámtábla világítás
-
Hangulatvilágítás kerti partikhoz, ünnepekre
-
Beltéri díszvilágítás dekorációhoz
-
Üzletek, raktárak, műhelyek energiahatékony megvilágítása
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| fogyasztás | 20 W |
| fényáram | 1 720 lm |
| védettség | IP65 |
| PIR érzékelő | nem |
| táplálás | hálózatról |
| sorozat | GoSmart |
| használat | felszíni szerelés |
| fényforrás | LED |
| kategória | EXCLUSIVE |
| színhőmérséklet | 3 000–6 500 K |
| fény színe | meleg fehér–hideg fehér |
| színbeállítások (RGB) | igen |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra > 80 |
| üzemi hőmérséklet tartomány | -15 °C és +35 °C |
| élettartam | 25 000 óra |
| szín | fekete |
| feszültség | 230 V |
| akkumulátor | nem |
| a diffúzor anyaga | üveg |
| lámpatest | alumínium |
| dimmelhetőség | igen |
| flicker-free | igen |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| áramerősség | 111 mA |
| mechanikai behatás elleni védelem | IK05 |
| fényhasznosítás | 86 lm/W |
| teljesítménytényező | > 0,5 |
| sugárzási szög | 120° |
| próbaizzó (tartozék) | nem |
| garancia-időszak | 2 év |
| méretek | 157 × 56 × 101 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| Gyártó | emos |