Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
EMOS GoSmart PIR érzékelő mozgásérzékelő IP20, ZigBee 8 m 90° H5020
Emos GoSmart okos eszközökkel és más TUYA-kompatibilis eszközökkel hozza létre saját okos otthonát. Kapcsolja össze az egyes termékeket, állítsa be tevékenységük automatizálását és vezesse őket távolról a teljesen honosított és intuitív mobilalkalmazás segítségével.
Lépjen be egy biztonságosabb és energiatakarékosabb jövőbe kompakt és sokoldalú okos mozgásérzékelőnkkel. Az érzékelő a mozgást 90°-os szögben, akár 8 m távolságból érzékeli, és az infravörös érzékelésnek köszönhetően még rossz fényviszonyok mellett sem marad le semmiről. A mozgás észlelésekor értesítést küld egy mobileszközre egy alkalmazáson keresztül, amely Android és iOS rendszerre egyaránt elérhető.
Emos GoSmart okos eszközökkel és más TUYA-kompatibilis eszközökkel hozza létre saját okos otthonát. Kapcsolja össze az egyes termékeket, állítsa be tevékenységük automatizálását és vezesse őket távolról a teljesen honosított és intuitív mobilalkalmazás segítségével.
Lépjen be egy biztonságosabb és energiatakarékosabb jövőbe kompakt és sokoldalú okos mozgásérzékelőnkkel. Az érzékelő a mozgást 90°-os szögben, akár 8 m távolságból érzékeli, és az infravörös érzékelésnek köszönhetően még rossz fényviszonyok mellett sem marad le semmiről. A mozgás észlelésekor értesítést küld egy mobileszközre egy alkalmazáson keresztül, amely Android és iOS rendszerre egyaránt elérhető.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| érzékelési távolság | 8 m |
| észlelési szög | 90° |
| érzékelő típusa | PIR |
| termék | mozgásérzékelő |
| védettség | IP20 |
| táplálás | 1× CR123A (3 V) |
| szín | fehér |
| támogatott OS | Android, iOS |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife, nyitott rendszer |
| protokoll | Zigbee 3.0 |
| tárolás SD-kártyán | nem |
| felhőalapú tárolás | nem |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz (2 405–2 480 MHz) |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | nem |
| hangkommunikáció | nem |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| szerelési anyag | 3M szalag |
| egyéb funkciók | nem |
| méretek | 48,4 × 53,4 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| gyártó | emos |
Leírás
Mozgásérzékelőnk ideális választás bármely otthonba vagy irodába. Hosszú élettartamú CR123A elemmel működik, így nem kell aggódnia a gyakori cserék miatt. Az érzékelő kompakt, és energiatakarékos működése biztosítja az energia hatékony felhasználását. A rögzítés gyors és egyszerű a mellékelt 3M ragasztószalagnak és belső mágnesnek köszönhetően, amely rugalmas elhelyezést tesz lehetővé az Ön igényeinek megfelelően.
A GoSmart mozgásérzékelő az Ön igényei szerint használható. Helyezze egy lépcsőház mellé, és ha mozgást érzékel, automatikusan bekapcsolja a LED-világítást a területén. Vagy csatlakoztassa egy szirénához, és azonnal tudassa a nemkívánatos látogatókkal, hogy megsértették a magánéletét.