Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Emos GoSmart Programozható vezetékes szobatermosztát WiFi-vel P56S01
Az EMOS GoSmart P56S01 egy modern, falba süllyeszthető, WiFi-kompatibilis okos szobatermosztát, amelyet a hagyományos fűtési és hűtési rendszerek intelligens vezérlésére terveztek (pl. gázkazánok, elektromos fűtőpanelek, légkondicionálók, zónaszelepek).
A letisztult dizájn, a programozhatóság és a távoli vezérlési képesség kombinációja lehetővé teszi, hogy otthonodban maximális kényelmet és energiahatékonyságot érj el.
Az EMOS GoSmart P56S01 egy modern, falba süllyeszthető, WiFi-kompatibilis okos szobatermosztát, amelyet a hagyományos fűtési és hűtési rendszerek intelligens vezérlésére terveztek (pl. gázkazánok, elektromos fűtőpanelek, légkondicionálók, zónaszelepek).
A letisztult dizájn, a programozhatóság és a távoli vezérlési képesség kombinációja lehetővé teszi, hogy otthonodban maximális kényelmet és energiahatékonyságot érj el.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| vezérlés típusa | programozható elektronikus szobatermosztát, opcionális mobiltelefonos vezérlés (iOS, Android) |
| termosztát típusa | vezetékes, OpenTherm kommunikációval + padlófűtés |
| vezérlésmód | melegítő és hűtő rendszer |
| hőmérséklet beállítása | 7 °C és 30 °C, 0,2 °C-onként |
| hőmérséklet szabályozás típusa | kényelmi és gazdaságos hőmérséklet |
| hőmérsékletmérés | 0 °C és 40 °C, felbontás 0,1 °C |
| kapilláris érzékelő hossza | – |
| programok száma | 6 + 3 felhasználó által állítható |
| ON/OFF funkció | igen |
| háttérvilágítású kijelző | igen |
| szín | fehér |
| kapcsolás | 230 V AC vagy feszültségmentes |
| fagyvédelem | igen |
| szünidő üzemmód | igen |
| Set-back funkció | nem |
| további érzékelőkhöz csatlakoztatható | nem |
| táplálás | 230 V AC |
| a csomagolás része | termosztát, padlóérzékelő 3 m, Ø 8 mm |
| kapcsolt terhelés | 16 A-es ellenállás, 5 A-es induktív |
| hőmérséklet kalibrálása | igen |
| támogatott OS | Android, iOS |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife, nyitott rendszer |
| protokoll | Wi-Fi |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n) |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen (Amazon Alexa, Google Assistant) |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| gyártó | emos |