Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
EMOS GoSmart RGBIC+CCT LED szalag 255 cm-es lánc, 12 rész, 7W, dimmelhető, WiFi, iOS, Android ZIW15CR
Teremts egyedi hangulatot belső és külső térben, ahol ahol teljes mértékben applikáción keresztül vezérelheti a világítást. Élvezze a fényhatásokat a kedvenc zenéje ütemére. A ledcsíkokat Amazon Alexa és Google Assistant hangalapú asszisztensekkel is vezérelheti.
- Több mint 16 millió szín
- RGB IC
- Különböző formák
- Könnyen telepíhető
4-5 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 20.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
196
Teremts egyedi hangulatot belső és külső térben, ahol ahol teljes mértékben applikáción keresztül vezérelheti a világítást. Élvezze a fényhatásokat a kedvenc zenéje ütemére. A ledcsíkokat Amazon Alexa és Google Assistant hangalapú asszisztensekkel is vezérelheti.
- Több mint 16 millió szín
- RGB IC
- Különböző formák
- Könnyen telepíhető
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| megnevezés | gosmart led szalag szett |
| fogyasztás | 7 W |
| színhőmérséklet | 3 000–6 500 K |
| fény színe | meleg fehér–hideg fehér |
| protokoll | WIFI + BLE |
| dimmelhetőség | igen |
| színhőmérséklet beállítása | igen |
| színbeállítások (RGB) | igen |
| támogatott OS | iOS, Android |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz WiFi |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| élettartam | 20 000 óra |
| garancia-időszak | 2 év |
| védettség | IP20 |
| a diffúzor anyaga | műanyag |
| bemeneti feszültség | 220–240 V~/50 Hz |
| hossz | 2 550 mm |
| tápvezeték hossza | 2 m |
| kategória | GoSmart |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| lámpatest | műanyag |
| keret színe | fehér |
| technológia | LED |
| RGB digital | igen |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen (Amazon, Alexa, Google Assistant) |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| szegmensek száma | 12 |
| a szegmensek maximális száma | 24 |
| gyártó | emos |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Emos GoSmart LED szalag WiFi 5m, 22W, 1400lm, RGB/CCT EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife ZPW518R
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
13.405 Ft
Phenom LED szalag szett 2m 80 lm/m 4W/m 2700K meleg fehér mozgásérzékelővel szerelt 55841
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.416 Ft
Phenom RGB LED szalag szett 40 - 60" képátmérő TV háttérvilágítás 7.2W/m 5050 SMD 30LED/m 5V DC 55850B
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.279 Ft
Phenom LED szalag TV háttérvilágítás 5050 SMD, 30 LED/m 5V DC 3.6 w/m 55851
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.496 Ft
Phenom RGB LED szalag szett 24 - 38" képátmérőjű Tv-hez háttérvilágítás 7.2W/m 5050 SMD 30LED/m 5V DC 55850A
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.730 Ft
Emos GoSmart Ambient LED RGB 24W 18,75 lm/W hangulatvilágítás TV-hez 55“ (139 cm) ZTV55
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
29.915 Ft
EMOS GoSmart LED szalag szett WiFi 2m, 11W, 750lm, RGB/CCT EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife ZPW218R
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
8.040 Ft
Phenom smart fényfüzér USB 50 db RGBIC LED 5 m Bluetooth + zene mód IP65 58382C
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.319 Ft
Phenom RGB LED szalag szett "MagicControl" 48W 1000-3000lm 5m 100 program érintős távirányító IP65 55843
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
13.703 Ft
EMOS GoSmart kültéri LED reflektor, bővítő készlet,1 darab, 4W 330Lm RGBIC dimmelhető, WiFi ZIW181R
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
5.976 Ft
EMOS GoSmart kültéri LED reflektor, kezdő készlet, 3 darab, 14W, RGBIC dimmelhető, WiFi Cikkszám ZIW184R
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
23.724 Ft
GoSmart Rugalmas LED szalag NEON fehér 5m 33W RGBIC dimmelhető, WiFi Cikkszám ZPW513I
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
23.724 Ft
Phenom RGB LED szalag szett TV háttérvilágítás 7.2W/m 5050 SMD 30LED/m 5V DC 55850X
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.327 Ft
EMOS GoSmart LED-es lámpatest Hexagon, indító készlet, 10 rész, 19W RGBIC dimmelhető, WiFi ZIW22AR
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
39.202 Ft
Emos GoSmart Ambient LED 24W 25,4 lm/W RGB hangulatvilágítás TV-hez 65“ (164 cm) ZTV65
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
30.949 Ft
Emos GoSmart Ambient LED RGB 24W 27,5 lm/W hangulatvilágítás TV-hez 75“ (189 cm) ZTV75
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
35.075 Ft
EMOS GoSmart LED hangulat lámpatest, fekete, meleg fehér–hideg fehér/ RGB, WiFi ZCW11BR
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
10.310 Ft
EMOS GoSmart Rugalmas LED szalag NEON fehér, 3 m, 24 W, RGBIC dimmelhető, WiFi ZPW313I
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
17.533 Ft
Emos GoSmart LED 7W 330Lm hangulat lámpatest, fehér, meleg fehér–hideg fehér/ RGB, WiFi ZCW11WR
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
10.310 Ft
Phenom Smart TV fényfüzér USB 30 RGB LED 3m bluetooth 58387
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
2.608 Ft
EMOS GoSmart LED-es lámpatest Hexagon, kiegészítő készlet,3 rész, 1,8 W, RGBIC dimmelhető, WiFi ZIW223R
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
11.342 Ft