Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Emos időkapcsoló digitális max.3680W P5521
Ez a mechanikus SCHUKO kapcsolóaljzat vagy időzítő ideális megoldás arra, hogy a csatlakoztatott készülék előre beprogramozott időben kapcsoljon be vagy ki. Az Ön távollétében is megbízható.
4-5 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 20.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
35
Ez a mechanikus SCHUKO kapcsolóaljzat vagy időzítő ideális megoldás arra, hogy a csatlakoztatott készülék előre beprogramozott időben kapcsoljon be vagy ki. Az Ön távollétében is megbízható.
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| típus | digitális |
| kültéri használat | nem |
| feszültség/áram | 230 V~/16 A max. |
| max. terhelés | 3 680 W |
| minimális kapcsolási idő | 1 perc |
| manuális kapcsolás opciója | igen |
| kapcsolók | nincs megadva |
| kapcsolások száma naponta | 8 |
| gyerekzár | igen |
| visszaszámlálási funkció | nem |
| nyári / téli időszámítás funkció | igen |
| tartalék akkumulátor | 1,2 V; 40 mAh; NiMH (1 db 1,2 V-os gombelem) |
| programok száma | 8 |
| védettség | IP20 |
| méretek | 57 × 130 × 87 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, bliszter |
| gyártó | emos |
Vélemények
Írja meg véleményét!
2025. 02. 10.
Egyszerű, megbízható szerkezet, kifogástalanul működik 2 hónapja.
További ajánlatunk
Anco sínre szerelhető mechanikus napi időkapcsoló 1 modul széles 321170
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.990 Ft
GAO Programozható digitális heti időkapcsoló gyerekvédelemmel ellátva - kapcsolóóra 0766H
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.467 Ft
Anco sínes digitális programozható heti időkapcsoló 321221
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
5.590 Ft
Mechanikus napi időkapcsoló óra dugaljba 30 perc 3680W GAO 0765H
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
1.055 Ft
GAO Kültéri digitális heti programozású időkapcsoló IP44 0828H
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.801 Ft
Steck mechanikus 24 órás napi időkapcsoló kapcsolóóra dugaljba dugható gyerekvédelemmel STM 240V
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.689 Ft
Mechanikus napi időkapcsoló óra dugaljba 15 perc 3680W GAO 0744H
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.705 Ft
Anco időzítő óra programozható digitális időkapcsoló heti és napi 321222
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.323 Ft
Anco időzítő óra mechanikus időkapcsoló 15 perc napi 321223
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.731 Ft
Home TD 011 digitális beltéri időzítő óra, napi 10 program, 15 féle napkombinációban, heti ismétlés, beépített memóriavédelem, 250 V, 3680 W TD 011
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.900 Ft
EMOS Kültéri digitális heti programozású időkapcsoló IP44 TGE-5 P5525
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
4.633 Ft
GAO Időkapcsoló kültéri mechanikus napi 30 perc IP44 0768H
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.477 Ft
Stilo időkapcsoló digitális programozható heti időzítő STI376
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
3.905 Ft
Elmark Quarz időkapcsoló teljesítménytartalékkal - TM 181 50138
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
7.870 Ft
Anco időkapcsoló alkonykapcsolóval mechanikus időzítő óra IP44 321609
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
3.657 Ft
Delight Digitális kapcsolóóra visszajelző LED-del 250V 16A 20298B
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.730 Ft
Anco időkapcsoló alkonykapcsolóval mechanikus időzítő óra IP20 321608
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.212 Ft
GAO Időkapcsoló digitális, heti, DIN SÍNRE 2 modulos 5000H
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
5.516 Ft
Home TG 3 mechanikus beltéri időzítő óra, 24 órára programozható, naponta ismétlődő kapcsolások, 250 V, 3680 W TG 3
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.885 Ft
Emos mechanikus időkapcsoló óra 30 perc IP20 P5523N
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.539 Ft
GAO Kapcsolóóra időkapcsoló digitális heti 230V max:2300W DIN sínre 2 csat. IP20 8138H
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
8.970 Ft
Tracon sorolható kapcsolóóra, heti, elektronikus, többfunkciós TKO-HE
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
14.286 Ft
Mechanikus beltéri időzítő óra időkapcsoló 24 h 30 min 0760S
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.482 Ft