Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Emos karácsonyi LED-es fa hóember elemes beltéri 30 cm DCWW07
A fából készült díszek a hagyományos karácsony hangulatát idézik a mézeskalács jellegzetes illatával, a karácsonyi énekek hangjával és a krumplisaláta összetéveszthetetlen ízével. A fából készült hóember dekoráció kellemes meleg fehér világítással van ellátva. A AAA elemekkel működő díszletet a belső tér bármelyik pontján elhelyezheted, és különösen jól fog kinézni egy ablakpárkányon, komódon vagy TV asztalon.
Az időzítő funkciót biztosan imádni fogod, ha aktiválod, a dekoráció 6 órán át folyamatosan világít, majd 18 órán át kikapcsol.
Az időzítő funkciót biztosan imádni fogod.
A fából készült díszek a hagyományos karácsony hangulatát idézik a mézeskalács jellegzetes illatával, a karácsonyi énekek hangjával és a krumplisaláta összetéveszthetetlen ízével. A fából készült hóember dekoráció kellemes meleg fehér világítással van ellátva. A AAA elemekkel működő díszletet a belső tér bármelyik pontján elhelyezheted, és különösen jól fog kinézni egy ablakpárkányon, komódon vagy TV asztalon.
Az időzítő funkciót biztosan imádni fogod, ha aktiválod, a dekoráció 6 órán át folyamatosan világít, majd 18 órán át kikapcsol.
Az időzítő funkciót biztosan imádni fogod.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| fény színe | meleg fehér |
| méretek | 20 × 30 cm |
| használat | beltéri |
| időzítő | igen |
| távvezérlő | nem |
| tápellátás típusa | elem 2× AA (nem a csomag része) |
| fényforrás | LED |
| LED-ek száma | 5 |
| fogyasztás | 0,3 W |
| kimeneti feszültség | 3 V DC |
| védettség | IP20 |
| élettartam | 10 000 óra |
| anyag | fa |
| garancia-időszak | 2 év |