Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
EMOS kültéri 10m lengő hosszabbító 3 fázisú kültéri lengő hosszabbító H07RN-F 1 aljzat fekete gumi 400V 32A PM1102
A gumi kültéri hosszabbító egy olyan elektromos eszköz, amely lehetővé teszi, hogy elektromos készülékeket használjunk olyan helyeken is, ahol nincs a közelben konnektor. A gumi kültéri hosszabbítók kifejezetten kültéri használatra készülnek, és ellenállnak az időjárás viszontagságainak. Az emos 10 m-es lengő 3 fázisú 250 V~ gumi SCHUKO hosszabbító kábel, amellyel konnektortól távoli helyeken is megoldható az áramellátás.
Mire használhatók a gumi kültéri hosszabbítók?
A gumi kültéri hosszabbítók sokféle célra használhatók, például:
- Kerti munkákhoz (fűnyírás, sövényvágás, stb.)
- Szabadtéri rendezvényekhez (partik, koncertek, stb.)
- Építkezéseken
- Mezőgazdasági munkákhoz
A gumi kültéri hosszabbító egy olyan elektromos eszköz, amely lehetővé teszi, hogy elektromos készülékeket használjunk olyan helyeken is, ahol nincs a közelben konnektor. A gumi kültéri hosszabbítók kifejezetten kültéri használatra készülnek, és ellenállnak az időjárás viszontagságainak. Az emos 10 m-es lengő 3 fázisú 250 V~ gumi SCHUKO hosszabbító kábel, amellyel konnektortól távoli helyeken is megoldható az áramellátás.
Mire használhatók a gumi kültéri hosszabbítók?
A gumi kültéri hosszabbítók sokféle célra használhatók, például:
- Kerti munkákhoz (fűnyírás, sövényvágás, stb.)
- Szabadtéri rendezvényekhez (partik, koncertek, stb.)
- Építkezéseken
- Mezőgazdasági munkákhoz
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| megnevezés | lengő kültéri ipari hosszabbító |
| hossz | 10 m |
| vezeték keresztmetszet | 4,0 mm² |
| termék | hosszabbito eloszto - toldó |
| feszültség | 400 V~ |
| áramerősség | 32 A |
| védettség | IP44 |
| aljzatok száma | 1 |
| szigetelés típusa | gumi |
| egyéb funkciók | nem |
| hőkioldó biztosíték | nem |
| vezeték | CGSG 5C × H07RN-F |
| szín | fekete |
| max. terhelés szétbontva | 32 A max./22 000 W |
| max. terhelés feltekerve | nincs megadva |
| gyerekzár | nem |
| garancia-időszak | 2 év |
| értékesítési csomagolás | 1 db, tasak |
| gyártó | emos |