Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
EMOS Kültéri kábeldob 50m 4 aljzat fekete gumi-neoprén H07RN-F IP44 230V 1,5 mm2 P19223
A megbízható, 1,5 mm² keresztmetszetű hosszabbító kábel ellenáll a víznek, a nedvességnek, valamint a magas és alacsony hőmérsékletnek -25 °C-tól +60 °C-ig. Így sok lehetőséget kínál a professzionális felhasználásra, például az építőiparban vagy a mezőgazdaságban, ahol közepes vagy nagy mechanikai igénybevételnek vannak kitéve. Előnye az egyszerre akár négy elektromos készülék csatlakoztatása és az IP44-es védelmi fokozat. A kábel könnyű feltekeréséről a vezetőszem és a dob robusztus fémteste gondoskodik, amelyek együttesen garantálják a hosszú élettartamot és a könnyű kezelhetőséget a munka során.
A megbízható, 1,5 mm² keresztmetszetű hosszabbító kábel ellenáll a víznek, a nedvességnek, valamint a magas és alacsony hőmérsékletnek -25 °C-tól +60 °C-ig. Így sok lehetőséget kínál a professzionális felhasználásra, például az építőiparban vagy a mezőgazdaságban, ahol közepes vagy nagy mechanikai igénybevételnek vannak kitéve. Előnye az egyszerre akár négy elektromos készülék csatlakoztatása és az IP44-es védelmi fokozat. A kábel könnyű feltekeréséről a vezetőszem és a dob robusztus fémteste gondoskodik, amelyek együttesen garantálják a hosszú élettartamot és a könnyű kezelhetőséget a munka során.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| megnevezés | kábeldob |
| hossz | 50 m |
| vezeték keresztmetszet | 1,5 mm² |
| termék | kábeldob mozgatható központta |
| feszültség | 230 V |
| áramerősség | 16 A |
| védettség | IP44 |
| aljzatok száma | 4 |
| szigetelés típusa | gumi/neopren |
| egyéb funkciók | vezetőhurok, dob reteszelőféke |
| hőkioldó biztosíték | igen |
| vezeték | H07RN-F |
| szín | fekete |
| max. terhelés szétbontva | 16 A max./3 680 W |
| max. terhelés feltekerve | 4,35 A max./1 000 W |
| gyerekzár | nem |
| garancia-időszak | 5 év |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| gyártó | emos |