Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Emos LED 21W 1900Lm mennyezeti lámpatest LED panel NEXXO négyzet fekete CCT IP20/IP40 ZM6343
Elégies függesztett és süllyesztett lámpatesteket keres, amelyek kiemelkednek a modern otthonok, irodák vagy szállodák belső tereiben? Fedezze fel a NEXXO sorozat praktikus LED-es lámpatestjeit, amelyek kialakításukkal és professzionális dizájnjukkal már első pillantásra megragadják a tekintetet.
A NEXXO LED-es lámpatestek többféle változatban kaphatók. Választhat négyzet alakú vagy kör alakú lámpatestek közül fehér, fekete vagy vágott nikkel színben. A lámpatest kerete a mennyezethez rögzítő konzollal van rögzítve, amely biztosítja a lámpatest sima, csavarmentes megjelenését.
Elégies függesztett és süllyesztett lámpatesteket keres, amelyek kiemelkednek a modern otthonok, irodák vagy szállodák belső tereiben? Fedezze fel a NEXXO sorozat praktikus LED-es lámpatestjeit, amelyek kialakításukkal és professzionális dizájnjukkal már első pillantásra megragadják a tekintetet.
A NEXXO LED-es lámpatestek többféle változatban kaphatók. Választhat négyzet alakú vagy kör alakú lámpatestek közül fehér, fekete vagy vágott nikkel színben. A lámpatest kerete a mennyezethez rögzítő konzollal van rögzítve, amely biztosítja a lámpatest sima, csavarmentes megjelenését.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| elhelyezés | mennyezet/fali |
| lámpatest típus | klasszikus lámpatest |
| összeszerelés módja | csatolt |
| forma | négyzet |
| fény színe | meleg fehér-semleges fehér |
| fogyasztás | 21 W |
| védettség | IP40/IP20 |
| távvezérlő | nem |
| mozgásérzékelő | nem |
| tompító funkció | nem |
| méretek | 225 × 225 × 42 mm |
| keret színe | fekete |
| fényáram | 1 900 lm |
| helyettesítő | 120 W |
| színhőmérséklet | 3 000/3 500/4 000 K |
| sorozat | NEXXO |
| feszültség | 220–240 V |
| sugárzási szög | 120° |
| rögzítő nyílás | nincs megadva |
| fényforrás | LED |
| UGR< | nincs megadva |
| lámpatest | acéllemez |
| élettartam | 30 000 óra |
| érzékelő hatótávolsága | nincs érzékelő |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra > 80 |
| a diffúzor anyaga műanyag | (PMMA) |
| áramforrás kimeneti áramerősség | nincs megadva |
| kategória | PROFI |
| flicker-free | igen |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| LGP anyag | PMMA |
| áramerősség | 500 mA |
| fényhasznosítás | 90 lm/W |
| diffúzor típusa | tejfehér |
| teljesítménytényező | > 0,9 |
| a fürdőszobába | nem |
| be a konyhába | igen |
| a nappaliba, a hálószobába és a gyerekszobába | igen |
| a folyosóra és a lépcsőn | igen |
| a műhelybe és a garázsba | nem |
| a kertre és az erkélyre | nem |
| hivatalba | igen |
| garancia-időszak | 3 év |
| gyártó | emos |