Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
EMOS LED Fénycső T8 24W 169 lm/W 4050 lm 150cm 6500K Hideg fehér 5 év garancia Z73238
Az EMOS fénycsövek egyenletes és kellemes világítást biztosítanak irodákban, üzletekben, iskolákban és otthonokban egyaránt. Magas fényhatékonysággal, hosszú élettartammal és stabil színvisszaadással rendelkeznek az egész működési idő alatt. Alacsony energiafogyasztásuknak köszönhetően gazdaságos megoldást jelentenek a mindennapi világításhoz.
Az EMOS LED-es fénycsövekkel mindent megkap, ami az azonnali telepítéshez szükséges. Az LED-indító már a csomag része, így a régi fénycső cseréje gyors, biztonságos és további módosítások nélkül elvégezhető. Egyszerűen cserélje ki az eredeti csövet és az indítót, és néhány perc alatt élvezheti a modern, energiatakarékos és megbízható világítást.
Az EMOS fénycsövek egyenletes és kellemes világítást biztosítanak irodákban, üzletekben, iskolákban és otthonokban egyaránt. Magas fényhatékonysággal, hosszú élettartammal és stabil színvisszaadással rendelkeznek az egész működési idő alatt. Alacsony energiafogyasztásuknak köszönhetően gazdaságos megoldást jelentenek a mindennapi világításhoz.
Az EMOS LED-es fénycsövekkel mindent megkap, ami az azonnali telepítéshez szükséges. Az LED-indító már a csomag része, így a régi fénycső cseréje gyors, biztonságos és további módosítások nélkül elvégezhető. Egyszerűen cserélje ki az eredeti csövet és az indítót, és néhány perc alatt élvezheti a modern, energiatakarékos és megbízható világítást.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| foglalat | G13 |
| fény színe | hideg fehér |
| fényáram | 4 050 lm |
| fogyasztás | 24 W |
| technológia | LED |
| dimmelhető | nem |
| forma | T8 |
| színhőmérséklet | 6 500 K |
| sorozat | PROFI PLUS |
| fényhasznosítás | 169 lm/W |
| energiaosztály | C |
| sugárzási szög | 250° |
| élettartam | 50 000 órateljesítménytényező:0.90 |
| kapcsolási ciklusok száma | 200 000 |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra >80 |
| chipek típusa | SMD |
| feszültség | 230 V~/50 Hz |
| méretek | 1 514 × 27 × 27 mm |
| értékesítési csomagolás | 10 db, doboz– |
| gyártó | emos |
| garancia-időszak | 5 év |
Leírás
Az EMOS nagy fényhatékonyságú fénycsövek minimális energiafogyasztás mellett maximális fényt biztosítanak. Hatékonyságuknak köszönhetően erős és egyenletes fényáramot biztosítanak, miközben lényegesen kevesebb áramot fogyasztanak, mint a hagyományos fényforrások. A gyakorlatban ez gazdaságos működést, alacsonyabb energiaköltségeket és környezetkímélő működést jelent – a világítás minőségének vagy intenzitásának romlása nélkül.
Az EMOS fénycsövek úgy lettek kialakítva, hogy hosszú távon megbízható világítást biztosítsanak, kompromisszumok nélkül. Ezért 5 év kiterjesztett garanciát biztosítunk rájuk, ami bizonyítja a felhasznált anyagok magas minőségét és a precíz kivitelezést. Az EMOS-szal biztos lehet benne, hogy befektetése az energiatakarékos LED-es világításba valóban megtérül – olyan világítás, amelyre minden nap, hosszú évekig számíthat.