Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
EMOS LED fényfüzér 10x party égő 5m kültéri és beltéri többszínű DCPM01
12 óra világítás esetén 5,04 Ft. Világítsd meg a karácsonyt, anélkül, hogy aggódnál a magas villanyszámlák miatt!
A kültéri fénylánc többszínű party izzókkal hangulatos hangulatot varázsol balkonon, teraszon, szabadtéri partikon, esküvőkön, kulturális rendezvényeken stb. ücsörgéskor. A megfelelő számú zsinórral és izzóval segítheti a hagyományos világítást, és minden napot különlegessé tehet. Ezt a fajta láncot egyre gyakrabban használják stílusos világításként kertekben vagy éttermi belső terekben, ahol ízlésesen díszít egy egyébként hétköznapi teret. A hosszú, 5 m hosszú hálózati vezetéknek köszönhetően a hálózati csatlakoztatás gyerekjáték.
12 óra világítás esetén 5,04 Ft. Világítsd meg a karácsonyt, anélkül, hogy aggódnál a magas villanyszámlák miatt!
A kültéri fénylánc többszínű party izzókkal hangulatos hangulatot varázsol balkonon, teraszon, szabadtéri partikon, esküvőkön, kulturális rendezvényeken stb. ücsörgéskor. A megfelelő számú zsinórral és izzóval segítheti a hagyományos világítást, és minden napot különlegessé tehet. Ezt a fajta láncot egyre gyakrabban használják stílusos világításként kertekben vagy éttermi belső terekben, ahol ízlésesen díszít egy egyébként hétköznapi teret. A hosszú, 5 m hosszú hálózati vezetéknek köszönhetően a hálózati csatlakoztatás gyerekjáték.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| megnevezés | party fényfüzér |
| időzítő | nem |
| távvezérlő | nem |
| tápellátás típusa | AC (hálózati) adapter |
| fényforrás | LED |
| LED-ek száma | 50 |
| tápvezeték hossza | 5 m |
| kábel színe | fekete |
| fogyasztás | 6 W |
| bemeneti feszültség | 230 V AC |
| kimeneti feszültség | 24 V DC |
| védettség | IP44 |
| élettartam | 10 000 óra |
| anyag | műanyag |
| garancia-időszak | 2 év |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| gyártó | emos |